|  | 

11 речей, яким забувають навчити в школі

Найбагатша людина на планеті Білл Гейтс, виступаючи перед учнями однієї з американських шкіл, поділився своїм досвідом “реального життя” і виклав “11 речей”, яким забувають навчити в школі. Життя несправедливе – змирись з цим фактом. Нікому не важливі твоє самопочуття і самоповага. Світ чекає від тебе яких-небудь досягнень, перш ніж прийняти до уваги твоє відчуття власної гідності.

Дуже малоймовірно, що тобі почнуть платити $ 40 тис. на рік одразу після закінчення школи. Ти не станеш віце-президентом компанії з лімузином та власним водієм, поки не заслужиш цього. Якщо ти думаєш, що твій вчитель строгий і вимогливий – почекай знайомства зі своїм босом. На відміну від вчителя, кар’єра боса залежить від того, як ти справляєшся зі своїми завданнями. Обсмажувати бургери в “Макдональдсі” – не нижче твоєї гідності.

Твої прадіди назвали б будь-яку, навіть таку роботу “хорошим шансом”. Не поспішай звинувачувати у кожній своїй невдачі своїх батьків. Не плач і не носись зі своїми невдачами, вчися на них. До твого народження твої батьки не були такими нудними та нецікавими людьми, якими вони здаються тобі зараз.

Вони стали такими, заробляючи на твоє безтурботне дитинство, купуючи твій одяг і слухаючи твою нескінченну балаканину про те, який ти класний. Тому, перед тим як вирушати рятувати ліси Амазонки від знищення жадібним поколінням твоїх батьків, спробуй для початку привести в Порядок свою кімнату. Твоя школа відмінила поділ на переможців і лузерів, життя – ні. У деяких школах перестали ставити погані оцінки, дозволили скільки завгодно спроб для здачі тесту або відповіді на запитання…

Це не має нічого спільного з тим, що відбувається в житті. Життя не розділене на семестри, літніх канікул в ньому не існує, і дуже мало роботодавців зацікавлені в тому, щоб надавати тобі допомогу в пошуку свого власного “я”. Тобі доведеться робити це у свій особистий час. Не плутай реальне життя з тим, що показують по телебаченню. Насправді людям доводиться більшу частину часу проводити не в кав’ярні, а на робочому місці.

Підтримуй добрі стосунки з очкариками-“ботаніками”. Швидше за все, один з них коли-небудь стане твоїм начальником.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: 11 речей, яким забувають навчити в школі
11 речей, яким забувають навчити в школі
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email