|  | 

Атестація педагогів

<

p>Педагоги проходять професійну атестацію кожні 5 років. Таким чином вони не лише підвищують свою кваліфікацію, але й претендують на звання “Старшого вчителя” і “Вчителя-методиста”. Для забезпечення прозорості процесу та знищення корупції, яка існує на тлі цього питання, в області стартує електронний модуль “Педагогічні атестації”. Відтепер педагоги складатимуть атестацію за допомогою комп’ютерів з інтернетом – дистанційно та без впливу “суб’єктивного підходу”. Про це повідомив заступник губернатора Дніпропетровщини Борис Філатов під час прес-конференції.

Електронний модуль “Педагогічна атестація” дозволить підвищити процес організації та проведення професійної атестації вчителів. Тепер усі робочі матеріали педагогів, які надавалися для атестації у паперовому вигляді, будуть переведені в електронний формат. Кожен вчитель матиме віртуальний особистий кабінет, де будуть розміщені: конспекти уроків, методичні розробки, сценарії учнівських заходів та відкритих уроків, а також списки учнів – учасників олімпіад, підготовкою яких займається педагог. Подивитися матеріали “особистого кабінету” вчителів можна буде на освітніх сайтах, де буде викладено програму “Педагогічна атестація”.

Для входу в систему зареєстрованому користувачу необхідно лише ввести логін і пароль. Планується, що із вересня 2014 року проект буде 100% впроваджений у всіх загальноосвітніх навчальних закладах області.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)

Твір на тему: Атестація педагогів
Атестація педагогів
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email