|  | 

Батьки – перші вчителі дітей

<

p>Батьки – перші вчителі дітей Батьки також повинні задовольняти допитливість дітей, допомагаючи їм придбати навички навчальної діяльності. Усім відомо, що в перші шість років свого життя діти вчаться більше, ніж за все інше життя.

Батьки повинні пам’ятати: усе, чому вони навчили свою дитину до школи, є солідним фундаментом для навчання в ній. Як розвинути мову дитини? Чим більше батьки спілкуються з дитиною, тим більш багатим і насиченим буде її словник, тим більше вона здобуває навичок спілкування, не комплексує з дітьми, вільно з ними спілкується.

Розучуйте з дітьми вірші, скоромовки, прислів’я, пісні, загадки, учіть їх переказувати, складати історії, грайте з дітьми в такі ігри, що розвивають їхню мову, пам’ять та увагу (кросворди, ребуси, ігри “Знайди відмінність”, “Назви одним словом”, “Продовж ланцюжок”, телегра “Найрозумніший” тощо). Не кажіть самі поганих слів; намагайтесь, щоб ваша дитина дивилась і слухала пісні, телешоу, фільми, що відповідають хорошому вихованню, манерам. Як розвивати мислення в дітей?

Коли самі щось робите вдома, залучайте й дитину. Готуєте їжу, шиєте-в’яжете, доглядаєте за рослинами чи працюєте на дачі – і вoна поруч, допомагає, спілкується з вами. Для розвитку мислення дітей можна використовувати природні матеріали, мозаїку, головоломки, будівельний матеріал тощо. Виїжджайте за місто на природу, на базу відпочинку, у село до бабусі, ходіть на екскурсії в музей, зоопарк, цирк, дендрарій, водіть до себе на роботу.

Ці поїздки та походи будуть не тільки цікаві дітям, а й корисні, пізнавальні. Чи треба допомагати дитині вчитись? Необхідно! Займатись потрібно щодня, бажано в той самий час.

Важливо: підтримувати інтереси дитини; цікавитися зайнятістю дитини протягом дня; заохочувати дитину; допомагати у важких моментах навчального предмета, ситуаціях; розвивати знання й уміння з предметів; читати щодня, обговорювати прочитане, побачене; граючи, вирішувати задачі та завдання; учити відрізняти зло й добро; допомогти дитині жити за визначеним режимом; навчити виконувати свої обов’язки на совість, а не абияк. Найголовніше – Ваша повноцінна увага до дитини, спокійне і врівноважене спілкування, щира зацікавленість її проблемами, якими б неважливими, на Ваш погляд, вони не були. І пам’ ятайте – важлива не кількість часу, проведенного з дитиною, а якість цього часу!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Батьки – перші вчителі дітей
Батьки – перші вчителі дітей
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email