|  | 

“Берегиня”

При СЗШ№8 в позаурочний час працює багато дитячих гуртків. Дозвілля учнів повинно бути цікавим і корисним. Займатися музикою, співами, танцями, спортом, малюванням дуже зручно в стінах рідної школи.

На базі кабінету №211 розпочав роботу гурток “Берегиня”.

Керівник гуртка Самойлова Лідія Панасівна разом з групою учнів 4-А класу збираються о 14. 00 в понеділок та середу кожного тижня.

Завданням занять гуртка – є ознайомити дітей із зовнішніми проявами побутової культури українців, зацікавити їх самобутністю цієї культури, викликати бажання розвивати і продовжувати її, кращі набутки втілювати у життя. Упродовж року учні вивчатимуть духовну культуру українців, відштовхуючись від одвічних загальнолюдських вартостей. Акцент робитиметься на традиційних морально-етичних цінностях українського народу. Школярі зможуть засвоїти такі світоглядні філософські категорії: віра, добро і зло, прекрасне і потворне (у традиційному народному трактуванні); норми поведінки різних вікових категорій удома, в родині, на вулиці, у громадських місцях, у природному середовищі, усталені норми міжособистісних стосунків та відносин між статями; поколінними групами, ознайомляться з різними табу.

Відповідно до віку учні набудуть елементи знань з народної медицини, ботаніки, біології, метеорології та метрології, різні народні прикмети, народний календар, традиції та ритуали на пошанування літніх людей, матерів, природи, організацію дозвілля. Навички та звички шанобливого ставлення до народних духовних та морально-етичних ідеалів учні здобудуть у процесі збирання впродовж навчального року місцевого фольклорного матеріалу, а також через запам’ятовування народних приказок та прислів’їв, афоризмів, жартів, загадок, розповідання народних казок, легенд, виконання пісень. Розпочали роботу гуртківці з екскурсії до міського музею.

За надзвичайно цікаву розповідь екскурсовода, чудові експозиції та натхненну працю діти подякували співробітникам музею, пообіцяли завітати з батьками, друзями, однокласниками.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)

Твір на тему: “Берегиня”
“Берегиня”
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email