|  | 

Берегти природу – обов’язок кожного – ІІІ варіант

III варіант

В природі все тісно пов’язано між собою. Людина теж частка природи і також пов’язана з землею, ріками, повітрям і всім живим. Діяльність людини впливає на навколишнє середовище. І чим більше розвинута промисловість і взагалі суспільство, тим більше цей вплив.

Ми всі чули вислів: “Дерева – то легені землі”. Чому? Бо вони виробляють необхідний всьому живому кисень. І тому треба берегти ті “легені”, висаджувати нові дерева. В нашому степовому краї дерева до того ж захищають нас від степових вітрів – так званих суховіїв. У 1970 році наше місто Донецьк отримало від ЮНЕСКО звання кращого молодого промислового міста: таким воно було розвиненим і водночас зеленим.

Хотілося б, щоб воно і надалі носило це почесне звання. Багато шкоди наносять довкіллю ті, хто винищують дерева, кущі, залишають в лісах сміття, залишають вогнища. Сучасне сміття – поліетиленові пакети, пляшки, які дуже довго розкладаються і отруюють довкілля. Консервні бляшанки можуть поранити лісову звірину.

Отже, берегти природу треба всім нам, не забувати, що ми – її невід’ємна частина. І коли наносимо шкоду довкіллю, наносимо шкоду собі.

Я вважаю, що берегти природу – обов’язок кожного і мій теж. Разом з однокласниками ми висадили біля школи нові дерева замість старих, які вирубали. Коли я буваю в лісі, ніколи не залишаю там сміття сам і іншим раджу прибирати.

Я хочу, щоб моя держава і вся наша планета мала зелені ліси, чисті ріки, свіже повітря.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)

Твір на тему: Берегти природу – обов’язок кожного – ІІІ варіант




Берегти природу – обов’язок кожного – ІІІ варіант
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email