|  | 

Блог заступника директора з НВР Горілько Марини Миколаївни

Вчитель англійської мови та світової літератури, заступник директора з НВР Даруй себе дітям! Будь терплячим і будь готовим до зустрічі з ними в дитинстві. Ш. Амонашвілі СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ЗА ДИПЛОМОМ : вчитель англійської мови та світової літератури

КАТЕГОРІЯ : ІІ ОСВІТА : вища, Слов’янський державний педагогічний університет

Кредо моєї педагогічної діяльності: “Встигати за швидкоплинним сьогоденням”

Моє творче кредо: “Дитина – модель безмежності” ” Знання можуть бути купою каміння, що задавило особистість, і знання можуть бути вершиною піраміди, на якій стоїть особистість”.

Моє життєве кредо: О смысле жизни я не размышляю, Живу, творю, страдаю и люблю,

И с каждым днем все больше убеждаюсь, Что ведь недаром в этой жизни я живу… Про мене: Працюю заступником рік, вчителем – 9 років. За цей час були і злети, і прикрощі..Але ніколи я не пошкодувала про ту професію, яку обрала..

Мені цікаво з учнями, колегами, тому що в цій сфері можна розвиватися безкінечно. Щаслива я, що моя доля – діти, заради них я мушу й буду жити.

ТЕМАТИКА ДОСЛІДЖЕННЯ : Формування творчої особистості шляхом використання інтерактивних технологій на уроках англійської мови та світової літератури.

Мої цінності: Повага, Дружба, Розвиток. Вважаю, що любі відносини можуть розвиватися лише на їх основі.

Рецепт вчительської молодості: Систематично вживай: бальзам мудрості, коктейль творчості, каву бадьорості, відвар пунктуальності, настій терпимості, екстракт людяності. Виконуй все це ретельно і будеш вічно молодим, вчителю.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Твір на тему: Блог заступника директора з НВР Горілько Марини Миколаївни
Блог заступника директора з НВР Горілько Марини Миколаївни
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email