|  | 

Чи потрібна людям війна?

Чи потрібна людям війна? Чи потрібна людям війна, чи приносить вона користь не одній людині, а цілому народові? На це запитання відповідь намагалися дати люди не одного покоління протягом багатьох століть.

Ще з давніх-давен люди відвойовували один у одного землі, майно, бо хотіли створити на певній території свою державу. Але ті війни, що відбулися в XX столітті, були не заради пристосування до життя, а задля того, щоб просто вбити, випустити свою злість, збагатитися. Це страшно, бо куля на війні – це хижий звір, якому немає різниці, кого вбивати, хоч це буде чи чоловік, чи жінка, чи дитина.

Але війна має і свою одну позитивну рису. Коли людям загрожує небезпека, вони починають об’єднуватись. Візьмемо, наприклад, 1941-1945 роки.

Під час війни з німецько-фашистськими загарбниками народи колишнього Радянського Союзу згуртувалися для того, щоб захистити свою державу і свою землю. Люди чинили опір ворогу, показуючи, що єдність – наймогутніша в світі зброя.

Тож давайте об’єднаймося, будемо намагатися менше сперечатися, щоб більше ніколи не знати страхіть війни, щоб жити під чистим і мирним небом.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Чи потрібна людям війна?
Чи потрібна людям війна?
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email