|  | 

Чи сперечаються про смаки? – ІІ варіант

10 клас

ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

II варіант

Скільки людей, стільки і думок. Звичайно, кожна людина по-своєму сприймає світ. Багато людей про одну і ту ж річ скажуть по-різному.

Хтось буде захоплений, хтось навіть не подивиться, інший скривиться. У кожної людини своя реакція на одне і те ж. Мені здається, що інтелігентна людина не буде сперечатись про таку річ, як смаки, тому що це безглуздо.

Усім відомо, що абсолютно однакових за поглядами людей немає. Я люблю зелені яблука, бо вони соковиті з кислинкою, а моя матуся – лише червоні, великі і дуже солодкі. Це не значить, що я не буду їсти червоні, ні. Але якщо вибирати, то перевагу я віддам зеленим. Якщо людина добре вихована і поважає співрозмовника, то не буде нав’язувати своїх думок та смаків.

Хоча дуже часто ми можемо почути на вулиці: ” І це тобі подобається?! Це ж просто жах! Воно таке – сяке!” Мені така ситуація зовсім не подобається. Чому хтось один вважає, що його думка, смак, переконання кращі за думки, смаки, переконання, погляди інших. Як на мене, то це звичайна невихованість та неповага!

Якщо подумати, то можна зрозуміти, чому та чи інша людина вибирає щось незвичайне. По-перше,-це вияв індивідуальності. Підсвідомо людина хоче виділитись з натовпу.

А ще вона враховує власні смаки та вподобання.

Як чудово, що усі ми різні: за своєю зовнішністю, поведінкою, бажаннями, смаками. Бувають різні погляди, але ми не повинні висміювати чи критикувати навіть якщо нам не дуже подобається. Можна промовчати, чи просто сказати, що вам це не дуже подобається. І якщо ваш співрозмовник людина вихована, то він зрозуміє і оцінить вашу тактовність.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Чи сперечаються про смаки? – ІІ варіант
Чи сперечаються про смаки? – ІІ варіант
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email