|  | 

Чи важко бути гарним другом? (твір-роздум)

Дотепер мені здавалося: що ж отут важкого? Якщо друг тобі – друг, то це прекрасно, є з ким поділитися, а це так полегшує життя! І радості, і турботи – навпіл. Але одного разу стався випадок, який змусив мене задуматися: чи так вже легко бути гарним другом?

Одного разу мій друг Вітька сказав мені, що поділиться зі мною “страшною” таємницею. Я пообіцяв йому, що збережу його таємницю від усіх. І отут він зізнався мені, що витягає з поштових скриньок у нашому під’їзді листи, читає їх, а потім заклеює і знову кладе на місце” Я завмер. На питання, навіщо він це робить, Вітька відповів коротко: “Цікаво”. Мені стало якось ніяково.

Я порадив йому припинити неподобство, поки не пізно, тому що все таємне стає явним.

А тим часом події незабаром набули несподіваного повороту. Декілька мешканців поскаржилися на пошті, що отримують листи майже розкритими. Листоноша одержала від начальства прочуханку. Незважаючи на це, Вітька не припиняв “забавлятися”.

Я не знав, що мені робити. А потім зважився: сказав Віті, що розповім про це всім сусідам. “Ти ж дав слово зберегти мою таємницю. Це не по-дружньому!” – обурився друг. “А можна дружити з людиною, від учинків якого страждають інші?” Відверто кажучи, я не знав, як мені бути далі.

З одного боку, я обіцяв Віті зберегти його таємницю, з іншого – я сам ставав ніби його спільником.

На Вітьку все-таки це подіяло – він припинив читати чужі листи. Однак відтоді він перестав мене поважати. А мені пригадалися слова вчительки: нелегко бути гарним другом.

Тоді я не зрозумів, чому нелегко. А тепер мені стало ясно, що говорити другу правду – значить перевіряти дружбу на міцність.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Чи важко бути гарним другом? (твір-роздум)
Чи важко бути гарним другом? (твір-роздум)
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email