|  | 

День початкової освіти – 2012

26 жовтня 2012 року – ДЕНЬ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

Свято завжди з нами!

7 разів збирає рідна газета друзів. 7 разів дарує свято професіоналізму, мудрості, креативу та актуальності. 7 разів підіймає нас на крила емоцій, новизни та натхнення. 7 – магічне, щасливе число, тож і день видався щасливий, ясний теплий і продуктивний.

Зустрічі, привітання, оплески, нагороди, щирі посмішки супроводжували колежанок на протязі дня. З усіх усюд з’їхалися вчителі, психологи, логопеди на форум рідного видавництва. Газета зібрала Херсон і Дніпропетровськ, Вінницю та Полтаву, Київ і Донецьк, Львів і Житомир, Чернівці та Хмельницьк.

В усіх куточках України працюють, живуть, вчать діток твої друзі, рідна газето.

Дуже радо, із щирою вдячністю зустрічали вчителі членів редколегії газети та корифеїв педагогічної науки України.

Доктор педагогічних наук, професор, головний науковий співробітник лабораторії початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України, академік НАПН України Савченко О. Я. змістовно розкрила тему “Формування ключової компетентності – уміння вчитися – в початковій школі”.

Традиційно газета проводить калейдоскоп ідей – дійсно вчительський марафон креативності та неординарності, де кожен має змогу попрацювати з аудиторією, викласти свій досвід у доступній формі, поділитися ” думками з приводу”. Щирість, відкритість, професіоналізм царили в аудиторіях Київського міського будинку вчителя.

Неоціненний досвід набули педагоги в ході роботи “Калейдоскопу ідей”.

Майстер – класи, практикум, тренінг чекали на учасників педагогічного зібрання на протязі дня. Кожен вибирав тільки йому притаманний вид роботи. Працюючи на майстер – класі “Математична компетентність молодшого школяра та діагностика її сформованості”, що проводила науковий співробітник лабораторії початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України Листопад Наталія Петрівна, аудиторія практично розглянула основи формування математичної компетентності – предметні математичні компетенції: обчислювальні, інформаційно – графічні, логічні, геометричні, алгебраїчні складові.

Характерною ознакою проведення Дня “Початкової освіти” є висока продуктивність, професіоналізм, уміння розв’язати, пов’язати і впровадити вузлики теорії в практику з використанням творчої та наукової думки.

Щасти тобі, рідна газето, на шляху формування педагогічної майстерності!

Остапко О. Д., вчитель – методист, Дніпропетровська область, Верхньодніпровський р-н, с. Ганнівка

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)

Твір на тему: День початкової освіти – 2012
День початкової освіти – 2012
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email