|  | 

Дійти до кожного учня

Я працюю вчителем початкових класів понад 30 років. Досвід спілкування з колегами, долі моїх колишніх вихованців все більше переконують у тому, що зараз, як ніколи раніше, необхідно будувати роботу так, щоб дитина знаходила задоволення від навчання, зростала з дня в день. Наше завдання__не “загубити “жодної дитини, дати їй можливість розкрити все краще, закладене природою, сім’єю, школою. Для цього вчитель повинен знати, чим живиться дитяча думка, щиро цікавитись кожним учнем, як особистістю. Дуже важливо орієнтуватись не на клас взагалі, а бачити в дітях типове і особливе, прагнути не від випадку до випадку, а впостійно діючій системі використовувати індивідуальне навчання.

Ми повинні пам’ятати, що до кожної дитини в класі треба виявляти чуйність, щирість, не виділяти надмірною увагою обдарованих і не принижувати слабших. Правильно організована робота допоможе кожному учневі відчути себе здібним, потрібним, цікавим для вчителя і своїх товаришів. саме це – надійний стимул подальшої навчальної роботи учнів із захопленням, з відчуттям власної гідності. що ж є для цього в руках учителя? Це його авторитет. Усім відомо, що учні молодших класів з особливою повагою ставляться до свого вчителя.

Хто б не робив їм зауваження, вони насамперед зважають на свого вчителя. Тому, як же нам не використати сповна цю найсприятливішу для виховання можливість? Особливо в теперішній час. час розвитку по новому. від природи малюки наші дуже допитливі, тому вчитель повинен будувати роботу так, щоб їхня природна допитливість не зникала, а з кожним днем посилювалась, щоб у дітей зростало бажання більще знати, ставати кращими.

На своєму досвіді я переконалась, як важко знайти стежку до кожної дитини, щоб вона працювала на рівні своїх можливостей. І дійшла висновку, що треба постійно вивчати своїх вихованців, ощадливо використовувативідведений час на уроці, робити батьків активними учасниками навчального процесу, і вже на цій основі наполегливо втілювати свої знання. Сьогодні створюється нова школа, де учень живе, проектує своє майбутнє, свій шлях, ставлячи перед собою завдання самовдосконалення, самоосвіти, самовиховання. При цьому особливого значення набуває креативність особистості, її здатність до творчого мислення, вміння ефективно вирішувати складні проблеми власної життєдіяльності. То ж прийдемо на допомогу своїм дітям. Зробимо їх щаслими.

Успіхів!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Дійти до кожного учня
Дійти до кожного учня
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email