|  | 

Для кого і заради чого ми навчаємося? (твір-роздум)

Мій дядько в службових справах часто буває за кордоном. Об’їздив півсвіту. З кожної поїздки він завжди привозить багато подарунків, до того ж дуже цікавих.

З останньої своєї поїздки дядько привіз мені конструктор. Розкривши ошатну щільну коробку, на якій було зображено машини; я побачив безліч металевих деталей, інструмент. Я захоплено ойкнув. Було таке враження, що я маю збирати справжню машину!

До конструктора були додані вигадливі креслення й інструкція… англійською мовою. Без перекладу. “Що тебе бентежить? – запитав дядько, помітивши моє здивування. – Адже ти вивчаєш у школі англійську. От і переклади.

Я з таким розрахунком і купував конструктор, щоб ти заодно і над англійською потрудився”.

Дядько пішов, а я, озброївшись словником, почав перекладати інструкцію. Треба сказати, що просидів я довго, але особливих успіхів не досяг. Конструктор так привабливо виблискував своїми незвичайно красивими деталями, начебто дражнився: “Погано вчив у школі мову.

От і мучся тепер”. Зрештою моє терпіння лопнуло, я пішов до дядька і зізнався, що в мене проблеми з англійською мовою. Попросив його перекласти інструкцію, але дядько Вадим навідріз відмовився: “Нехай конструктор стане для тебе стимулом в освоєнні мови. Адже ти учишся для себе.

Це тільки іграшка, а в житті тобі англійська знадобиться і для більш серйозних речей”.

Мені нічого не залишалося, як погодитися. Відтоді моє ставлення до англійської мови змінилося. “Англійка” хвалить мене, а деталі конструктора поступово перетворюються в диво-машину…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)

Твір на тему: Для кого і заради чого ми навчаємося? (твір-роздум)
Для кого і заради чого ми навчаємося? (твір-роздум)
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email