|  | 

До Дня юриста

Армашова Євгенія Вадимівна, 16 років

Учениця 11 класу комунального закладу

Освіти Жовтоводської середньої загальноосвітньої з профільними класами школи № 8

Мрії молодого юриста

У світі існує близько п’ятдесяти тисяч різноманітних професій. Кожна з них має свої переваги та перспективи, проте особисто мене найбільше приваблює професія юриста.

Ще із зародження світу й утворення держав вона мала важливе значення в суспільстві, тому що саме юрист вирішував юридичні проблеми не тільки пересічних громадян, але й керівництва країни.

З цієї професії почалося формування правової ієрархії та органів влади.

Вона завжди була надзвичайно престижною, високооплачуваною та необхідною ще з часів Давньої Греції.

У наш час існує безліч юридичних факультетів у різних вузах України, через це велика кількість молодих людей обирає професії, тісно пов’язані з правознавством. Але я вважаю що це неправильно, адже при виборі професії молода людина повинна керуватися не тільки бажанням, а й враховувати свій багаж знань з певних предметів та особисті риси характеру, без яких людина не зможе відповідати критеріям обраної професії.

На мій погляд, юрист – це людина, яка має бути стовідсотково віддана своїй справі й виконувати свою роботу на відмінно, бо вона є втіленням справедливості, чесності, гідності, відповідальності й освіченості. Хтось скаже : “Це одноманітна й рутинна робота. Чим вона може так зацікавити людину?”.

Але я з легкістю розвію цей стереотип, адже юрист має грунтовні знання з історії, правознавства, мови, що свідчить про його всебічний розвиток. До того ж цей профіль вимагає неабиякої наполегливості, рішучості й працездатності. Такі риси мають далеко не всі.

Вважаю, що людина з юридичною освітою має гарний прибуток, повагу в суспільстві.

Особисто я обрала цю професію для себе через її актуальність й перспективи розвитку, тому що, на мою думку, жодна інша професія не має такого попиту й переваг, як ця. Тож після закінчення школи я мрію вступити саме на юридичний факультет університету й закінчити його з відзнакою. Та я не вважаю, що, здобувши освіту, слід зупинятись, адже в цій галузі безліч цікавого. Я впевнена, що знання, здобуті у вузі, це ще не все.

Щодня я буду працювати над своїм самовдосконаленням, саморозвитком, займатися самоосвітою, адже з плином життя з’являються нові закони, нові проблеми, нові підходи до їх вирішення. У моїх майбутніх планах є мрія цілком присвятити себе цій галузі. Тому вже сьогодні я наполегливо працюю над власними знаннями й намагаюся черпати їх з додаткових джерел.

Думаю, що моя наполегливість допоможе мені у здійсненні мети.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: До Дня юриста
До Дня юриста
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email