|  | 

Другий районний фізико-математичний марафон у Великій Висці

29 березня 2013 року у Великовисківській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. відбувся другий районний фізико-математичний марафон. Приймали участь 18 шкільних команд Маловисківського району Кіровоградської області. Команди радо та гостинно зустріли учні та вчителі.

Нашу команду “Протеус” представляли достойні – Марченко Леонід (учень 9 класу, капітан), Данелюк Олена (10 кл.), Яцун Юлія (8 кл.), Шевченко Ярослав (6 кл.) , Коваленко Максим (5 кл.). та Перебейніс Андрій (7 кл.).

Спочатку відбулося представлення команд та нагородження вчителів району. Ми також приєднуємося до привітань за досягнення найкращих.

Далі кожну команду познайомили з її кураторами-учнями, які провели команду нашої Маловисківської загальноосвітньої школи N 4 до першої станції “Танграм”. Ми швидко справилися з цим завданням, за що отримали винагороду – смайлик та відповідні бали. Куратори на станціях були дуже чемні, чітко і ясно пояснювали, в чому полягає завдання, а ще найбільш приємно було гравцям нашої команди отримувати нагороди – з наки їх власної активності та винахідливості.

Наступна станція – “Логічна”.

Завдання цікаві, учням сподобалися, тому ми на цій станції залишили спеціальний значок.

Всього станцій із завданнями було 18. Нам дуже сподобалися завдання на станціях “Фокусна”, “Шахова”, “Доміно”, “Вимірювальна”.

Потім було підбиття підсумків та оголошення переможців. Наша участь – вже перемога, а усвідомлення того, що ми посіли почільне місце десь посередині з 18 команд – це також певний показник досягнень та росту. Діти були задоволені тим, як вони провели цей час.

А це – найголовніше!!!

Наша команда “Протеус” дуже рада була позмагатися та порозв’язувати такі цікаві завдання. Щиро дякуємо організаторам та ініціаторам цього марафону за приємні враження та корисне дозвілля!!! Бажаємо всім учителям натхнення та гарного настрою, а учням – якнайбільше творчих та оригінальних учителів!!!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Другий районний фізико-математичний марафон у Великій Висці
Другий районний фізико-математичний марафон у Великій Висці
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email