|  | 

Два образи кохання в романі І. О. Гончарова “Обломов” – ІВАН ГОНЧАРОВ ТВОРИ ІЗ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

9 клас

Роман І. О. Гончарова “Обломов” – класика російської літератури. У цьому творі перед нами постають два образи кохання. Перший – кохання Обломова й Ольги, другий – Штольца й Ольги. Які ж вони різні!

Перше почуття – не встигнувши розквітнути – відразу зів’яло, друге – розквітає поступово, але, розквітнувши і зміцнівши, довго зберігає всю свіжість молодості.

Кохання Обломова й Ольги швидко в’яне. Можливо, у цьому винуваті вони обидва, але, швидше за все, усю вину можна покласти на Обломова. Його ліньки і неробство і були причиною розриву.

Та й сама Ольга не стільки кохала, скільки хотіла кохати свого невдачливого нареченого, нав’язуючи йому роль, противну для нього. Недосвідчена у справах кохання, Ольга з усією силою молодості віддалася цьому новому для неї почуттю, не розуміючи, що Обломову, з його вічними страхами і лінощами, її кохання не дуже й потрібне.

По-іншому розвивалися стосунки в Штольца з Ольгою. Як людині діяльній і практичній, Штольцу ніколи було займатися своїми сердечними справами. А коли прийшло кохання, це нове для нього почуття він віддався йому повністю. Ольгу Штольц знав задовго до зустрічі за кордоном, але тоді вона була для нього лише розумною дитиною, що подавала великі надії, але дитиною.

За кордоном Штольц побачив у ній жінку, у котру відразу закохався.

Ці два образи такі різні, як і саме кохання, про яке так багато сказано.

Геніальність Гончарова і полягає в тому, що він показав ці два образи, не приховуючи і не прикрашаючи нічого.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)

Твір на тему: Два образи кохання в романі І. О. Гончарова “Обломов” – ІВАН ГОНЧАРОВ ТВОРИ ІЗ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
Два образи кохання в романі І. О. Гончарова “Обломов” – ІВАН ГОНЧАРОВ ТВОРИ ІЗ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email