|  | 

Екологічний медіаурок для учнів 11 класу

Міністерство освіти і науки України

Відділ освіти виконкому Жовтоводської міської ради

Комунальний заклад освіти

Навчально-виховний комплекс “Дивосвіт”

Із санаторними групами і класами

Екологічний медіаурок

Для учнів 11 класу:

Збереження біорізноманіття Дніпропетровщини

Урок підготувала:

Міровська Ольга Юріївна

Вчитель екології

М. Жовті Води

2012 р.

Мета уроку: Ознайомити учнів з біорізноманіттям, біорізноманіттям Дніпропетровщини та його значення, головні загрози біорізноманіття, загальні заходи щодо збереження і невиснажливого використання біорізноманіття, учні повинні засвоїти поняття “біорізноманіття” “збереження біорізноманіття”, ” Заповідна справа”, знати рідкісні види рослин свого регіону;

Навчати дітей бачити красу навколишнього світу; розвивати у дітей досягнення загальнолюдських ідеалів, духовних цінностей;

Виховувати милосердя, співчуття до всього живого, готовність прийти на допомогу природі, охороняти її скрізь і завжди.

Терміни і поняття: біорізноманіття, “збереження біорізноманіття”, ” Заповідна справа”.

Обладнання: На дошці – плакати: “Немає ліпшої краси, як сади і ліси”, “Кожна тварина – унікальне, неповторне творіння природи”, “Наш обов’язок – зберегти на Землі повітря і водойми чистими, грунти – родючими, рослини – зеленими, а тварин – живими!”

Таблиці із зображенням рідкісних та зникаючих рослин і тварин Дніпропетровщини, що занесені до Червоної книги України.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань

ХІД УРОКУ

2слайд

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Екологічний медіаурок для учнів 11 класу




Екологічний медіаурок для учнів 11 класу
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email