|  | 

Ельдорадо скорочено – Володимир Самійленко

Десь далеко єсть країна Пишна, вільна, щастям горда, Кожний там живе щасливо – Держиморда, держиморда. В тій країні люблять волю, Всяк її шука по змозі І про неї розмовляє – У острозі, у острозі. Там усяк говорить правду, за яку дяка – батогами. Там неправді та злочинству Не вважають і на волос, Там злочинних зараз лають – Та не вголос, та не вголос. Там уряд “блюде” закони, за провинності ж карає тільки бідних.

Суд там скорий: як ти винен, То зашлють “без проволочки”, А не винен, то й відпустять – Без сорочки, без сорочки. В тій країні всякий може По заслузі шани ждати: Там на те хрести й медалі – Для багатих, для багатих. Там тверезість у повазі, Видно скрізь тверезу спілку, Всі там п’ють самую воду – Та горілку, та горілку. Там всі люди роботящі, Там нарівні з мужиками Всі пани працюють щиро – Язиками, язиками. Там широка воля слову, а цензура ліберальна – все черкає.

Там письменникам за працю Сам уряд складає дяку І з тріумфом їх провадить – В Сибіряку, в Сибіряку. Там говорять по-французьки Не то значні, а й лакеї, А пани всі мови знають – Крім своєї, крім своєї. Там зійшлися всі народи: Москалі, “хахли”, поляки, І живуть вони так дружно – Як собаки, як собаки.

Там живе племін усяких Престрашенна мішанина, І за те той край зоветься – Русь єдина, Русь єдина.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Твір на тему: Ельдорадо скорочено – Володимир Самійленко
Ельдорадо скорочено – Володимир Самійленко
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email