|  | 

Евро-2012 – свято всієї Европи (замітка в газету інформаційного характеру)

5 КЛАС

НЕЛІТЕРАТУРНІ ТЕМИ

Евро-2012 – свято всієї Европи (замітка в газету інформаційного характеру)

Улітку 2012 року Україна приймала гостей з Європи, адже в нашій країні проводився чемпіонат Європи з футболу. Ця подія стала справжнім святом не лише для вболівальників, а й для всіх жителів Києва, Харкова, Львова і Донецька. Під час підготовки до Євро-2012 було відремонтовано великі стадіони.

Уболівальники мали можливість дивитися футбольний матч у будь-якому місці, тому що ігри транслювалися на великі екрани, які було встановлено на велелюдних міських площах.

Наші міста прикрасилися різнокольоровими прапорами, великими клумбами і яскравими квітами, увечері сяяли святкові вогні. Та найбільше захоплення виникали вболівальники, які невеликими групами ходили вулицями міст. Тут можна було зустріти химерно вдягнених голландців, розмальованих англійців, німців у коротких штанцях і швейцарців у спідницях. Вони були такі різні, але всіх їх об’єднала радість від поїздки і захоплення доброзичливістю українців. Наші гості не стримували себе: дорослі чоловіки танцювали, співали, дуділи в труби, вигукували назви своїх команд та імена улюблених гравців.

Українці привітно зустрічали гостей, намагалися в усьому їм допомогти. Європейці були вражені атмосферою дружби і довір’я, яку створили наші співвітчизники.

Свято, минуло дуже швидко. Українські футболісти програли чемпіонат, але (Євро-2012 показало всьому світу, що Україна – європейська держава, а українці – привітні, життєрадісні й працьовиті люди.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Евро-2012 – свято всієї Европи (замітка в газету інформаційного характеру)
Евро-2012 – свято всієї Европи (замітка в газету інформаційного характеру)
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email