|  | 

Глибоке і щире почуття Соломії (за оповіданням “Дорогою ціною”) МИХАЙЛО КОЦЮБИНСЬКИЙ

8 клас

Глибоке і щире почуття Соломії (за оповіданням “Дорогою ціною”)

Українських письменників завжди захоплювала постать жінки, що здатна на смерть в ім’я свого кохання. Ще в давньому літописі оспівується жертовна і щира любов дружини князя Ігоря Ярославни. Глибоке почуття жінки змалював в оповіданні “Дорогою ціною” і М. Коцюбинський.

Героїня твору – рішуча і смілива жінка. Невідомо, як Соломія стала дружиною нелюбого чоловіка, але з усієї її поведінки видно, що не за власним бажанням. Це натура безкомпромісна і волелюбна. Не роздумуючи довго, вона кидається навздогін за своїм коханим і разом з ним поділяє небезпеку важкого шляху. Боротьба за своє кохання до Остапа – це її жіночий вияв свободолюбства, прагнення вирватися з неволі моральної.

Соломія надзвичайно мужня. Її жахають палаючі плавні, але вона не відступається від своєї мети – знайти пораненого Остапа. Справжнім гімном хоробрості жінки, силі її почуття звучать останні сторінки оповідання. На фоні поведінки Івана Котигорошка рішення Соломії напасти на турецьку варту виглядає подвигом. Під час нападу вона кмітлива, рішуча і смілива. Однак, їй не вдається врятувати коханого та виплисти самій з холодного Дунаю.

Остання думка жінки – про Остапа. Цим письменник підкреслює її відданість коханому.

Мене захоплює сила любові цієї жінки, її щире та вірне серце. Я уклоняюсь її моральній чистоті, жертовності і силі волі.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Глибоке і щире почуття Соломії (за оповіданням “Дорогою ціною”) МИХАЙЛО КОЦЮБИНСЬКИЙ
Глибоке і щире почуття Соломії (за оповіданням “Дорогою ціною”) МИХАЙЛО КОЦЮБИНСЬКИЙ
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email