|  |

Готові до захисту Вітчизни

18 лютого 2014 року в районному будинку культури міста П’ятихатки відбулися традиційні змагання між командами юнаків шкіл міста з військово-прикладних видів спорту, присвячених 25 річниці виведення радянських військ з Афганістану та Дню захисника Вітчизни. Юнаки демонстрували вміння виконувати стройові вправи без зброї та зі зброєю, одягання протигазу, розбирання та складання автомата Калашнікова, спорядження магазину патронами, виконання комплексної силової вправи та знання положень загальновійськових статутів. У напруженій, безкомпромісній боротьбі перше місце виборола команда загальноосвітньої школи №1 у складі : Гасанова Сергія, Єгорова Владислава, Рожного Євгена, Бабака Дениса та Верещака Максима. Друге місце з відставанням в одне очко зайняла команда загальноосвітньої школи №3, третє місце дісталося команді загальноосвітньої школи №2.

Команда-переможець отримала перехідний кубок від районної організації ветеранів Афганістану, пневматичну гвинтівку МР-512 від міського голови, медалі та грамоти від районного відділу освіти та районної організації ТСОУ. Команди, які зайняли друге та третє місця нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками – м’ячами. Всі юнаки – учасники змагань не на словах, а на ділі показали своє вміння та готовність до захисту Вітчизни.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Готові до захисту Вітчизни

Обратная связь: Email