|  | 

Готуємось до впровадження нового Держстандарту

2012-02-22

21 лютого на базі СШ № 10 відбулося друге заняття міського семінару-практикуму для вчителів майбутніх першокласників “Усе має свій початок” (керівник Кострикіна В. В., методист управління освіти). Метою цього заняття стало усвідомлення педагогами нових освітніх завдань, озброєння їх методичними рекомендаціями щодо роботи в нових умовах, адже 2012 рік є особливим для початкової школи, саме з 1 вересня у початковій школі розпочнеться поступове впровадження нового державного стандарту початкової загальної освіти, нових навчальних планів та програм. для початкової школи. Кострикіна В. В. підготувала мультимедійну презентацію “Впроваджуємо новий Держстандарт”. На занятті семінару було опрацьовано його зміст, зверталася увага на позитивні зміни, які відбулися в цьому документі.

Активну участь у роботі семінару взяли Малишевська Л. Л., Дубицька Н. Н., Кожанова А. Ю., Мороз С. А., Парфьонова Н. М. та інші.

Педагоги мали змогу познайомитися з новими документами МОНмолодьспорт, ДОІППО, управління освіти, які регламентують роботу в початковій школі, зокрема в 1 класі.

Слухачі семінару також обговорили питання адаптації шестирічних першокласників до навчання в школі, ознайомилися з типами шестилітніх дітей за рівнем готовності до школи

За результатами роботи семінару-практикуму укладено методичні рекомендації щодо запровадження Державного стандарту початкової загальної освіти.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Готуємось до впровадження нового Держстандарту
Готуємось до впровадження нового Держстандарту
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email