|  | 

Графічний диктант

Поняття про розчини і розчинність Учитель читає твердження серед яких є кілька помилкових. В разі згоди з ним, учень відповідає: “так”, а якщо не згодний – “ні”, або відповідь можна замінити умовними символами:1. Розчини – це однорідні системи з двох або кількох компонентів.2. Зависями називають прозорі безбарвні суміші.3.

Суспензіями називають зависі, в яких у рідині розподілені частинки іншої рідини.4. Емульсіями називають зависі, в яких у рідині розподілені частинки газу.5. Розчинність твердих речовин при підвищенні температури як правило зростає.6. Розчинення – це фізико – хімічний процес.7.

Розчинник – це компонент розчину, що перебуває в такому ж агрегатному стані, що й розчин.8. Розчин, в певному об’ємі якого міститься мало розчиненої речовини називають розбавленим.9. Розчин, у якому дана речовина за певної температури ще може розчинятися, називається концентрованим.10 Кристалогідратами є речовини, що містять воду, з’єднану з частинками розчиненої речовини.11.

Формула залізного купоросу – FeSO4.12. Вода є добрим розчинником для йонних сполук. Кожне завдання оцінюється в 1 бал, всього – 12 балів.

Завдань може бути різна кількість, тоді можна змінювати і оцінювання за кожне питання ( 0,25 б; 0,5 б; 0,75 б).

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Графічний диктант
Графічний диктант
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email