|  | 

Інформаційний семінар “Освіта для стійкого розвитку” 27.02.2013 року

Нагальною потребою ХХІ століття є формування такого способу життя, який склав би основу довготривалого ощадливого розвитку людства. Освіта для стійкого розвитку охоплює екологічну, економічну та соціальну проблематику навчання та виховання під кутом зору формування нової системи ціннісних орієнтирів та моделей поведінки підростаючого покоління та суспільства загалом. На семінарі вчителі отримали інформацію про:

що таке “сталий розвиток”; що є метою освіти для сталого розвитку; яким є зміст освіти для сталого розвитку; які інструменти з впровадження освіти для сталого розвитку є головними.

Керівник творчої групи, вчитель ЗОШ №3, Диденко С. В. ознайомила присутніх з презентацією “Освіта для стійкого розвитку – актуальний напрям виховання громадян України”, поділилася інформацією, яку отримала на семінарах облІППО у м. Донецьк; методист ММК Стародуб Н. В. ознайомила вчителів з програмою курсу за вибором “Уроки для стійкого розвитку. Моя щаслива планета. 3-4 класи”, розповіла про основні ідеї курсу, мету і задачі, ознайомила із структурою курсу.

Почався семінар нетрадиційно: пісня Майкла Джексона “Земля” активізувала чуттєвий досвід вчителів з проблеми екології, потім учні початкової школи виступили в ролі природних стихій, що сприяло налаштуванню на сприйняття матеріалу семінару.

На семінарі була й практична частина. Під керівництвом вчителя ЗОШ № 3 Осипи О. В. вчителі попрацювали в групах, побували на місці учнів на уроці “Що робить нашу планету щасливою”; розв’язували проблемні ситуації, створили квітку-семицвітку з лозунгами-побажаннями щодо збереження навколишнього середовища, виконали ауторелаксаційну вправу.

Педагоги початкової школи міста активно обговорювали проблему підняту на семінарі, ніхто не залишився байдужим.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)

Твір на тему: Інформаційний семінар “Освіта для стійкого розвитку” 27.02.2013 року
Інформаційний семінар “Освіта для стійкого розвитку” 27.02.2013 року
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email