|  | 

Інформація для батьків: Поради батькам першокласника

Якщо Ви – батьки першокласника: 1. Спочатку навчального року привчіть дитину прокидатися раніше, щоб збирання до школи не перетворювались на щоденні хвилювання. Вранці будіть дитину спокійним, зусмішкою лагідним словом. 2. Не підганяйте, розраховувати час це ваш обов’зок, якщо ви цю проблему вирішили – провини дитини у цьому немає.

3. Обов’язково привчіть дитину зранку снідати. Це важливий момент у запобіганні хвороб шлунка. 4. Давайте дитині у школу бутерброд, фрукти. Вона в школі працює, витрачає багато сил і енергії.

5. Привчіть дитину збирати портфель напопередодні ввечері. Перевірте, чи не забула вона чого-небуть важливого. Запитайте її, чи не передавав вчитель прохань або розпоряджень батькам.

Через деякий час дитина привчиться сумлініше ставитись досвоїх обов’язків і стане більш зібраною. 6. Провожаючи дитину до школи, побажайте їй успіхів, скажіть кілька лагідних слів. У дитини попереду важлива праця. 7. Зустрічайте дитину спокійно, не сипте на неї безліч запитань, дайте їй можливість розслабитись.

Коли дитина збуджена і хоче з вами чимось поділитись, не відмовляйте їй у цьому, вислухайте. 8. Після закінчення занять дайте дитині відпочити. Обід – зручний момент для цього. Школяр може розповісти про свій робочий день і у такий спосіб звільнитися від психологічного напруження. 9. Якщо дитина замкнулась у собі, щось її турбує, не вимагайте пояснень, хай заспокоїться, тоді вона сама все розкаже.

10. Зауваження вчителя вислуховуйте без присутності дитини. Вислухавши, не поспішайте влаштовувати сварку, говоріть з дитиною спокійно. 11. Не треба завантажувати дитину позашкільною діяльністю з самого початку перебування у школі.

Протягом дня знаходьте час для спілкування з дитиною. 12. Всі розходження, щодо виховання дитини, вирішуйте без неї. 13.

Завжди будьте уважними до стану здоров’я дитини, коли щось її турбує. 14. З перших днів навчання вимагайте дотримання режиму дня дитиною. Якщо дитина засинає не відразу, все одно примушуйте її лягати в ліжко.

Прочитайте дитині казку, це її заспокоїть. 15. Батькам необхідно терпіння. Ентузіазм перших днів швидко проходить, його місце займає втома.

Допоможіть дитині зберегти нормальний ритм і не піддавайтесь спокусі зробити їй маленьке послаблення. Часті нарікання на дитину чи порівняння з іншими можуть розвинути комплекс неповноцінності. Навпаки, інколи треба похвалити дитину, навіть, коли у неї щось не виходить. 16. Ні в якому разі не ставте ваші стосунки з дитиною в залежність від її успішності.

17. Дитина має відчувати, що Ви завжди її любите, завжди їй допоможете та підтримаєте. Бажаємо Вам успіхів!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)

Твір на тему: Інформація для батьків: Поради батькам першокласника
Інформація для батьків: Поради батькам першокласника
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email