|  | 

Інструкція для налаштування WiFi точки в домашніх умовах

1. П Ідключити точку доступу WiFi до джерела живлення.

2. П Ідключ Ити WiFi точку до ПК або ноутбука. Підключення здійснюється за допомогою комунікаційного шнура – патч-корда. З одного боку патч-корд з’єднується з мережевою платою ПК, з іншого – з WiFi точкою.

Управління точкою доступу WiFi відбувається за допомогою вашого браузера через веб-інтерфейс.

3. Для входження в панель управління, набрати в адресній стрічці браузера IP адресу WiFi точки, Знайти її можна в інструкцію або на корпусі WiFi точки. Для вдалого підключення комп’ютера та WiFi точки необхідно, щоб їх IP адреси були в одному діапазоні. Наприклад IP комп’ютера 192.168.0.5, а IP WiFi точки доступу 192.168.0.50, змінюється лише остання цифра.

4. При вході в панель управління ввести логін і пароль. В більшості WiFi точок для логіну і паролю за замовчуванням використовується слово admin. У випадку, якщо ви забули пароль, налаштування точки доступу можна скинути, затиснувши кнопку reset на її корпусі.

Проте даний захід рекомендовано використовувати в крайньому випадку, адже вам доведеться починати налаштування з самого початку.

5. При першому налаштуванні точки доступу WiFi потрібно вести ім’я, яке буде використовуватись для позначення вашої бездротової мережі.

Потрібно вказати тип отримання IP вашого провайдера і ввести пароль для бездротової мережі, щоб інші не змогли безкоштовно користуватись інтернетом.

6. У WiFi точки існує декілька типів шифрування паролів: WEP, WPA і WPA2. Найбільш безпечним вважається останній, адже WEP і WPA дуже легко зламати. З іншого боку, при використанні шифрування за допомогою WPA2, необхідно ввести не менш як 20 символів паролю, які бажано записати і зберігати в надійному місці.

7. Б Азові налаштування т Очк И доступу WiFi дозволять повноцінно працювати в мережі інтернет. Про додаткові можливості WiFi точки можна дізнатись з інструкції.

8. Після збереження налаштувань відключити точку доступу від комп’ютера та вставляємо в неї шнур, прокладений вашим провайдером. Можуть виникнути проблеми при використанні вашим провайдером прив’язки до MAC адрес, оскільки у комп’ютера та WiFi точки вони різняться. В такому разі потрібно зателефонувати в службу технічної підтримки провайдера та повідомити про зміну обладнання.

9. Налаштування завершено. Зона дії WiFi точок на відкритому просторі становить близько 100 метрів, проте в квартирі вона значно зменшується. Якість сигналу можна оцінити по показниках комп’ютера: швидкість з’єднання в 50 Мб/c досягається при 80-100% сигналі WiFi точки.

Така швидкість в два рази нижча ніж за умов традиційного дротового підключення, проте достатня для повноцінної роботи в мережі інтернет.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)

Твір на тему: Інструкція для налаштування WiFi точки в домашніх умовах
Інструкція для налаштування WiFi точки в домашніх умовах
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email