|  | 

Інтернет – за чи проти? “Бути чи не бути”?

Мета :  формування в учнів стійкої мотивації до дотримання безпечних форм поведінки в мережі Інтернет.;  озброїти відомостями щодо ризиків в Мережі;  сформувати розуміння необхідності дотримання правил поведінки в Інтернет.  Розвивати увагу, пам’ять, мислення;  Виховувати культуру поведінки роботи в групах, в мережі Інтернет Обладнання: плакат ” Безпека в Інтернеті”, ватман, скрепки, Стікери – листочки, клей. План проведення І. Організаційна частина ІІ. Повідомлення теми та мети Вчитель: Сьогодні ми зібралися в цьому залі, щоб відзначити – День безпечного Інтернету. 7 лютого – День безпечного Інтернету. В Україні цей день відзначається вже четвертий рік поспіль, завдяки ініціативи компанії “Майкрософт Україна”. . І сьогодні ми з вами зібралися великою сім’єю, щоб поговорити про ” Безпечний Інтернет” Запитання для учнів.

1. Чи знайомі Ви з мережею Інтернет? 2. Назвіть причини, з яких ви заходите в Інтернет? 3. У яких мережах ви зареєстровані?

4. Чи спілкуєтеся ви з незнайомцями? 5. Чи був у вас який-небудь неприємний випадок який стався з вами особисто, пов’язаний з Інтернетом? 6. Чи вважаєте ви, що Інтернет – це вільний простір, в якому за своїм розсудом можна робити все, що забажаєш? 7. Чи шкодить Інтернет вашому фізичному здоров’ю?

На нашій виховній годині ми з вами поговоримо про Інтернет, розробимо правила користування в Інтернеті. А зараз давайте послухаємо виступ учнів 7 класу. ІІІ. Виступ учнів 7 класу. Інтернет – за чи проти? “Бути чи не бути”?

Учень1 Ми з радістю усі свій виступ починаємо, В питаннях кібернетики суперників не маємо! Учень 2 Ми знаємо Інтернет, як рідну косметичку, Шукати інформацію ввійшло у нас у звичку! Учень 3 Мережа небезпечною зробилася для нас, Такий то, люди добрі, настав для людства час. Учень 4 Ті ігри, спами, віруси шкідливі для людей. Від Інтернет залежності рятуйте всіх дітей! ( виходять по черзі Вірус, Хробак, Спам, Троянський кінь та Користувач ПК) Вірус.

Я потраплю на ваш комп’ютер, інфікую його, пошкоджуватиму ваші файли, видалятиму програми, і ви не зможете нормально працювати. Я здатний до розмноження. Мине трохи часу – і таких, як я, будуть тисячі. Стережіться! Хробак.

А я прийду до вас разом з електронною поштою, перевантажу мережу, і вона зупинить свою роботу. І ви нічого не зможете вдіяти! Троянський кінь. Я вмію добре маскуватися під корисні програми. Але насправді я дуже підступний і відкрию доступ до вашої системи своєму власнику.

Активізую програми, які вам зашкодять. А ви навіть не встигнете зрозуміти, що відбувається. Спам. Я прийду до вас разом зі своїми друзями, такими ж гарними, кольоровими.

Запропоную вам придбати товари. І ви не втримаєтеся від спокуси. Я закидаю рекламою ваш комп’ютер. Ваша мережа перевантажиться.

Користувач ПК. Не треба боятися вірусів. Проти них існує безліч антивірусних програм: Доктор Веб, Аваст, Касперський, Нортон-Антивірус та багато інших.

Лише треба вчасно оновлювати їх, щоб вони змогли боротися з новоствореними вірусами. А на спам, який надійшов на ваш комп’ютер, просто не треба відповідати. Якщо ми буде дотримуватися цих правил, то в Інтернеті почуватимемо себе цілком безпечно. Учень 5 Не знаємо ми міри для Інтернет розваг І від оцього всього вже їде в людства дах!!!

Учень 6 Цікава павутина цупкий капкан сплела, І Інтернет мережа забила нам гола! Учень 7 Розшукують нас віруси і небезпечний спам. Все більше наближається підставлений капкан.

Учень 8 Чому комп висне, париться? Зійдіть з леза ножа! Оці всі дивні фокуси дарує мережа! Учень 9 А щоб ці подаруночки не викликали страх, Завчіть, що кібернетика лише в наших руках!!! Учень 10 Що таке Інтернет і для чого він потрібний? Інтернет – це глобальна мережа, що об’єднує величезну кількість комп’ютерів по всій земній кулі.

Найцікавіша особливість Інтернета – незалежно від фізичного розташування комп’ютерів, доступ до них здійснюється абсолютно однаково. У теперішній час Інтернет – це невід’ємна частина нашого життя. Зараз у ньому працюють більш ніж 300 мільйонів людей. Давайте спробуємо відповісти на питання: Інтернет – за чи проти? “Бути чи не бути”?

Учень 11 Найголовніша перевага глобальної мережі Інтернет – Можливість видаленого доступу до інших комп’ютерів. Це дає можливість діставання доступу до різних баз даних і так далі. Інтернет відкрив перед людьми нові кордони. Доступ практично до будь якої інформації – це, звичайно, добре. Учень 12 Але заборонений плід солодкий. В Інтернеті відсутня будь яка цензура.

Насильство, розпуста і шахрайство – процвітають. Бі

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Інтернет – за чи проти? “Бути чи не бути”?
Інтернет – за чи проти? “Бути чи не бути”?
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email