|  | 

Какой видят школу будущего британские школьники

Британська газета “Guardian” вирішила провести дослідження і з’ясувати, яку школу учні англійських навчальних закладів вважають ідеальною. Популярна в Британії письменниця Дея Біркетт попросила школярів прислати їй фотографії, ессе або просто листи, в яких вони описували б те, якою має бути школа, на їхню думку.

Найбільш фантастичні ідеї, типу поні на шкільних майданчиках, були відкинуті одразу. Але цікавим є те, що більшість ідей цілком можна втілити у життя, наприклад, змінити дуже різкі дзвінки на урок і з урока.

Найбільш важлива зміна, на яку розраховують майже всі діти, стосується розкладу занять. Діти скаржаться на те, що всі вони мають відвідувати однакові предмети, незалежно від їхнього бажання.

Школярі пояснили, що хотіли б вивчати саме те, що підходить їм, а не всі предмети разом, незважаючи на схильності дитини.

Серед критеріїв, якими діти наділили ідеальну школу, можна знайти такі: спокійна, активна, зручна, креативна і яскрава, гнучка, дружня, відкрита, міжнародна і технологічна. Учні не бажають мати домашніх завдань і говорять про те, що вся робота має закінчуватися у стінах школи.

Для найкращого засвоєння знань дітям потрібен iPad для кожного учня, годинна перерва на обід, гарячі обіди, футбольне поле, наявність різних варіантів шкільної форми та тематичні клуби після школи.

(Джерело: abiturientam. com)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)

Твір на тему: Какой видят школу будущего британские школьники
Какой видят школу будущего британские школьники
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email