|  | 

Картина І. Шевандронової “В сільській бібліотеці” – Твір-відгук з елементами опису

Ми з класом були у Художньому Музеї. Багато було там красивих картин, але одна з них запам’яталася якнайбільше.

На картині І. Шевандронової “В сільській бібліотеці” зображено куточок невеликої сільської бібліотеки. Дивлячись на неї, ти нібито відчуваєш, як весело потріскують дрова, поширюючи тепло. Тут затишно і тепло, а за вікном видно засніжена сільська вулиця, хати з пухнастими білими шапками з снігу, холодне зимове небо. У бібліотеці зібралися хлоп’ята.

Здається, що це їх улюблене місце збору, все ним тут звично і знайомо. Одні мабуть чекають, коли їм видадуть нові книги, інші, вже отримавши цікаву книгу, розглядають барвисті картинки. Ось перед нами двоє хлопчиків. Художниця не показує їх облич, але по тому, як витягнулася шия молодшого і заразом підвелося вухо старої шапки іншого, що старший, ми бачимо, як вони захоплені новою книгою.

Біля вікна з журналом влаштувалася акуратна школярка. Але головними героями картини, безумовно, є великоока дівчинка в хусточці і її братик, що привалився до бар’єру своєю рум’яною щічкою. Діти з цікавістю розглядають навколишнє оточення. У їх очах такий інтерес і очікування “дива”, що мимоволі проникаєшся до них симпатією.

Картина оповідає про корисну розвагу сільської дітвори, про те, що книги міцно увійшли до їх життя і стали необхідністю.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)

Твір на тему: Картина І. Шевандронової “В сільській бібліотеці” – Твір-відгук з елементами опису
Картина І. Шевандронової “В сільській бібліотеці” – Твір-відгук з елементами опису
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email