|  | 

Картини природи у вірші Т. Шевченка “Садок вишневий коло хати…”

Я добре пам’ятаю, як вперше почув цей вірш. Мені його читала мама. Я заплющив очі і уявляв усе, що зобразив Т, Шевченко у своїй поезії. Я тоді був зовсім маленький, і мене дуже здивувало, як майстерно може митець зобразити навколишню дійсність…

Напевне, з того дня я по-справжньому захопився літературою. Природа в усіх поезіях Кобзаря така справжня, така красива і жива: “Садок вишневий коло хати, хрущі над вишнями гудуть…”, “співають ідучи дівчата…” І ми одразу чуємо і гул хрущів, і красиві переливчасті голоси дівчат. Навіть відчуваємо свіжий запах молодих зелененьких вишеньок… Натруджені плугатарі повертаються з поля, втомлені, але спокійні І задумливі, зачаровані красою навколишньої природи. А вдома ждуть їх ласкаві матері, які вже приготували вечерю.

Так давно, здається, жив Тарас Шевченко, але його поезії дуже близькі і зрозумілі нам насамперед через прекрасні описи природи. Бо природа вічна і незмінна. Природа ніколи не залишить байдужою чуйну людину.

Хто з нас не захоплювався безкраїми полями чи запахом весняного ранкового лісу! Коли я приїжджаю до бабусі в село, я також спостерігаю усе те, що описував поет, і в мене це викликає, можливо, схожі почуття. Але мені найчастіше бракує слів, щоб розповісти хоча б у прозі про свої враження…

Але я також стараюся розповідати восени друзям і батькам про свої літні враження. Коли читаєш вірші Тараса Шевченка або чуєш, як їх читають інші, тобі одразу уявляється все, що у них описується. Як на мене, це великий талант письменника – зуміти так передати власні враження, що читач і через багато років бачить те, що побачив ти.

Ніби бачить світ очима поета…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)

Твір на тему: Картини природи у вірші Т. Шевченка “Садок вишневий коло хати…”




Картини природи у вірші Т. Шевченка “Садок вишневий коло хати…”
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email