|  | 

Конкурс ” ПОЕТИЧНІ ТАЛАНТИ УКРАЇНСЬКОЇ ОСВІТИ “

Умови проведення конкурсу ” ПОЕТИЧНІ ТАЛАНТИ УКРАЇНСЬКОЇ ОСВІТИ ” Мета конкурсу: – Активізація працівників освітніх та просвітницьких закладів України в пошуках творчого підходу до виконання своїх професійних обов’язків; – Акцентування уваги працівників освіти України на використанні у своїй професійній діяльності сили римованого слова, як методу впливу на особистість у вихованні підростаючого покоління на ідеалах добра, справедливості, духовності; – Відзнака та підтримка більш талановитих та прогресивних поетів-освітян України, і таким чином внесення власного внеску у підняття культурного, духовного, естетичного рівня працівників освіти України до самих високих стандартів, що неодмінно повинно виявитись на загальному піднятті духовного, культурного та інтелектуального рівня українського народу в цілому. Учасники конкурсу: Громадяни України: ПЕДАГОГИ, ВИКЛАДАЧІ, ВИХОВАТЕЛІ, та інші освітяни, які мають бажання прийняти участь у КОНКУРСІ і які є ПРАЦІВНИКАМИ ДНЗ, ЗОШ, ССШ, НВК, училищ, коледжів, ВНЗ, позашкільних та інших освітніх та просвітницьких закладів та організацій ( також просвітницьких громадських організацій ), що розташовані на території України. На даний час виділена квота на 500 учасників КОНКУРСУ. Реєстрація УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ буде проводитись на умовах черговості, тобто реєстрації часу отримання КОНКУРСНИХ МАТЕРІАЛІВ (віршів) від УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ.

У випадку, коли квота в 500 УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ буде вичерпана, КОНКУРСНІ МАТЕРІАЛИ прийматися не будуть. Конкурс проводиться у таких номінаціях: – 3 кращих поета-освітянина міста; – 3 кращих поета-освітянина району; – 10 кращих поетів-освітян області; – 100 кращих поетів-освітян України; – Найобдарованіше поетами-освітянами місто – 3 міських УОН кожної області України; – Найобдарованіший поетами-освітянами район – 3 районних УОН кожної області України; – Найобдарованіша поетами-освітянами область – 3 обласних ГУОН України. Після закінчення КОНКУРСУ, планується видання ЗБІРКИ ТВОРІВ ПОЕТІВ-ОСВІТЯН УКРАЇНИ ( всіх УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ ), ПІД НАЗВОЮ ” ПОЕТИЧНІ ТАЛАНТИ УКРАЇНСЬКОЇ ОСВІТИ “, із підрозділами: 1. 100 кращих поетів-освітян України;

2. Українські поети-освітяни; 3. Найобдарованіша поетами-освітянами область – 3 обласних ГУОН України; 4. Найобдарованіше поетами-освітянами місто – 3 міських УОН кожної області України; 5. Найобдарованіший поетами-освітянами район – 3 районних УОН кожної області України. Видання ЗБІРКИ планується провести в електронному та друкованому вигляді. У ЗБІРКУ ввійдуть вірші всіх УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ.

УМОВИ, ВИМОГИ до подання конкурсного матеріалу: Для участі в КОНКУРСІ та для розробки та оформлення ПЕРСОНАЛЬНОЇ КОНКУРСНОЇ СТОРІНКИ-ВІЗИТІВКИ на ресурсі ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛУ, бажаючі УЧАСНИКИ КОНКУРСУ подають текстовий матеріал ( вірші, загальним об’ємом до 5 сторінок тексту шрифтом №14), 1 фото автора віршів у форматі JPG, та текстовий матеріал із контактною інформацією про Автора віршів. Всі вказані матеріали подаються у електронному вигляді ( текст у форматі DOC або DOCX, фото у форматі JPG), на електронну адресу “ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛУ РЕЙТИНГУ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ” prosvita@bk. ru Всі подані матеріали повинні відповідати цим “УМОВАМ ДЛЯ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ”, Всіх файлів подається 3. 1. Інформаційний текстовий файл в електронному форматі “doc” або “docx” програми “Word” в якому вказано: – ПІБ Автора віршів та адреса проживання (індекс, область, район, місто, селище, село); – Телефони Автора віршів ( мобільний та домашній, або робочий із міжміським кодом); – Адреса електронної пошти Автора віршів (або Адреса електронної пошти довіреної контактної особи).

– Телефони ( мобільний та робочий із міжміським кодом) закладу освіти, в якому працює Автор віршів; – Адреса електронної пошти закладу освіти, в якому працює Автор віршів. 2. Фото Автора віршів ( 1 штука) у форматі JPG, розмір фото не більше 1 Mb (1 мегабайта). 3. Вірші написані Автором, загальним об’ємом до 5 сторінок тексту шрифтом №14. (надається лише текст без будь-якого оформлення : без рамок, малюнків, анімацій, фото та інших графічних елементів). Всі матеріали подаються у електронному вигляді, На електронну адресу ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛУ prosvita@bk. ru

ВИМОГИ ДО ВІРШІВ: 1. Бажано, щоб Ваші вірші мали в собі елементи романтики, естетичності, духовності. ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: 1. Ваші вірші не повинні мати в собі тем або закликів до розпалювання релігійної або національної ворожнечі;

2. Ваші вірші не повинні мати в собі елементів насильства або жорстокості; 2. Ваші вірші не повинні мати в собі елементів непристойності, неетичності, та аморальності; 3. Ваші вірші не повинні мати в собі елементів, тем або закликів до приниження особистої, національної чи іншої гідності; 4. Ваші вірші не повинні мати в собі елементів, тем або закликів до війни, революції, чи саботажу будь-якої існуючої політичної влади; 5. Ваші вірші не повинні порушувати нічиї права та свободи.

6. Ваші вірші не повинні мати в собі елементів, тем або закликів до порушення кримінального, громадянського чи іншого Українського та міжнародного законодавства. ДОДАТКОВІ УМОВИ: 1. Якщо УЧАСНИК КОНКУРСУ має свій власний ІНТЕРНЕТ-САЙТ і бажає прийняти участь у КОНКУРСІ ” ПОЕТИЧНІ ТАЛАНТИ УКРАЇНСЬКОЇ ОСВІТИ “, тоді участь такого УЧАСНИКА КОНКУРСУ у КОНКУРСІ ” ПОЕТИЧНІ ТАЛАНТИ УКРАЇНСЬКОЇ ОСВІТИ “, безкоштовна. Для цього, такий освітянин самостійно розміщує на своєму Інтернет-сайті новий розділ із назвою: КОНКУРС ” ПОЕТИЧНІ ТАЛАНТИ УКРАЇНСЬКОЇ ОСВІТИ “, ФОТО та ТЕКСТОВИЙ ФАЙЛ, у якому розміщує свої вірші відповідно до вказаних вище тем. Від такого УЧАСНИКА КОНКУРСУ вимагається: А) Інтернет-сайт повинен належати саме Вам особисто, про що повинне бути підтвердження на самому сайті.

Б) Блог не є інтернет-сайтом і не приймається у даному випадку як сайт; В) Ваш Інтернет-сайт не повинен бути розміщений на безкоштовному хостингу, та на хостингу, де є будь-які комерційні рекламні банери; Г) Дотримання правил розміщення та подання інформації, що описане вище; Д) Передати заявку від УЧАСНИКА КОНКУРСУ на електронну адресу ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛУ, де вказати адресу свого ІНТЕРНЕТ-САЙТУ, ПІБ власника ІНТЕРНЕТ-САЙТУ, та адресу сторінки, на якій розміщена інформація для участі у КОНКУРСІ. Розміщення сторінки із посиланням на адресу ІНТЕРНЕТ-САЙТУ УЧАСНИКА КОНКУРСУ, ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ здійснює безкоштовно. Участь такого УЧАСНИКА КОНКУРСУ у КОНКУРСІ ” ПОЕТИЧНІ ТАЛАНТИ 2. Якщо УЧАСНИК КОНКУРСУ бажає прийняти участь у КОНКУРСІ ” ПОЕТИЧНІ ТАЛАНТИ УКРАЇНСЬКОЇ ОСВІТИ “, але не має свого власного інтернет-сайту, тоді для такого поета-освітянина працівниками ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛУ розробляється та створюється ПЕРСОНАЛЬНА ІНТЕРНЕТ-ВІЗИТІВКА (ІНТЕРНЕТ-СТОРІНКА) на ресурсі КОНКУРСУ, на “ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛІ РЕЙТИНГУ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ”.

Створення такої сторінки-ВІЗИТІВКИ та розміщення на ній протягом року Вашої інформації ( 1 фото + 5 сторінок віршів) коштує =55 гривень. ( Примітка 1: Якщо Ви не бажаєте, щоб для Вас створили ПЕРСОНАЛЬНУ ІНТЕРНЕТ-ВІЗИТІВКУ, тоді будь-ласка не надсилайте нам своїх віршів). Примітка 2 : Реєстрація УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ буде проводитися таким чином: 1. Ви надсилаєте Ваші Вірші та іншу необхідну інформацію ( дивіться вище) на електронну адресу “ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛУ РЕЙТИНГУ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ” prosvita@bk. ru для проведення попереднього розгляду Ваших віршів.

2. Якщо Ваші вірші будуть прийняті на КОНКУРС, на Вашу електронну адресу ( з якої Ви надсилали свої вірші) прийде повідомлення із Вашим РЕЄСТРАЦІЙНИМ КОНКУРСНИМ НОМЕРОМ, та Рахунок на сплату за розробку та створення Вашої ПЕРСОНАЛЬНОЇ КОНКУРСНОЇ СТОРІНКИ. 3. Протягом 3-5 днів після Вашої сплати, ВАША ПЕРСОНАЛЬНА КОНКУРСНА СТОРІНКА буде розміщена на ПОРТАЛІ у розділі КОНКУРСУ ” ПОЕТИЧНІ ТАЛАНТИ УКРАЇНСЬКОЇ ОСВІТИ “, а на головній сторінці КОНКУРСУ будуть розміщені Ваші ПІБ із посиланням на ВАШУ ПЕРСОНАЛЬНУ КОНКУРСНУ СТОРІНКУ, на якій вже будуть розміщені Ваше ФОТО та Ваші ВІРШІ. . З повагою, та з найщирішими побажаннями ОРГАНІЗАТОРИ КОНКУРСУ: – 1. “Український Академічний Центр оцінки діяльності та професійної відповідності викладачів та педагогів” СОГО; – 2. Всеукраїнська громадська організація “НАУКОВЕ ГУМАНІТАРНЕ ТОВАРИСТВО”; – 3. ГО “Просвіта молоді України”; – 4. “Інтернет-Портал рейтингу освітніх закладів України”. Телефони для зв’язку з організаторами КОНКУРСУ : ( 044 ) 36 27 157, ( 066 )-10 40 409, електронна адреса; prosvita@bk. ru

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Конкурс ” ПОЕТИЧНІ ТАЛАНТИ УКРАЇНСЬКОЇ ОСВІТИ “
Конкурс ” ПОЕТИЧНІ ТАЛАНТИ УКРАЇНСЬКОЇ ОСВІТИ “
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email