|  | 

Краса врятує світ, якщо світ врятує красу (за новелою Р. Бредбері “Усмішка”)

Є шедеври мистецтва, над якими не владний час. До таких шедеврів належить неперевершена картина Леонардо да Вінчі “Джоконда” – втілення ідеалу жіночої краси.

В жодної картини світу не було стільки підробок, і жодна картина не піддавалася таким випробуванням: її заливали фарбою, прагнули порвати на шматки, замалювати куточки губ, щоб назавжди знищити таємницю, що зберігається в усмішці Джоконди. Таємницю, яку марно намагаються розгадати мистецтвознавці всіх поколінь. Саме усмішка Джоконди і стає “героєм” новели Р. Бредбері.

Восени 2061 року жителі величезного міста, що вижили після атомних вибухів, святкують у надто дивний спосіб: ламають і знищують усе, що дивом уціліло після катастрофи.

У цих святкових подіях бере участь (швидше за все, як спостерігач) хлопчик Том. Саме дитина у новелі й символізує нове покоління, здатне оцінити і захистити красу. Том стає в чергу людей, які збираються поганити картину Леонардо да Вінчі “Джоконда”. Натовп, діставшись до картини, рве її на шматки, втоптує у грязь, ламає рамку.

Але невипадково саме до рук Тома потрапляє шматочок картини, на якому зображена Усмішка.

Таємниця Усмішки може відкритися тільки тому, хто здатен оцінити красу світу і врятувати її. Саме тому Усмішка потрапляє до рук Тома. Краса врятує світ, якщо світ врятує і зможе захистити красу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3.33 out of 5)

Твір на тему: Краса врятує світ, якщо світ врятує красу (за новелою Р. Бредбері “Усмішка”)
Краса врятує світ, якщо світ врятує красу (за новелою Р. Бредбері “Усмішка”)
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email