|  | 

Краса зовнішня і внутрішня – Твір-опис

Коли я ходжу по місту, або їду в транспорті, я люблю вдивлятися в обличчя людей і прагнути зрозуміти, про що вони думають, чим займаються. Звичайно, точно я дізнатися не можу, наскільки правильні мої висновки.

Зараз я їду в метро і знову міркую. Ось у цього хлопця міцні м’язи, мозолясті руки, напевно він спортсмен. При його зрості добре грати в баскетбол або волейбол..

Він достатньо витривалий, а в цих видах спорту потрібна сила. На одній із станцій до електрички увійшов його знайомий, хлопці розговорилися, і я зрозумів, що хлопець – фігурист. Так, я не фахівець відгадувати професії.

Але в одному не помилився, що цей хлопець – спортсмен. І навіть краще, що він виявився фігуристом. Я уявляю, як могутньо і красиво він котить по льоду. Він великий, стрункий, а його партнерка – тоненька, майже ефірна, він піднімає її легко і вільно.

Вона красиво парить в повітрі, як птах.

Чому я вирішив, що він хороший спортсмен? У хлопця відкритий і вдумливий погляд. Ямки на щоках прикрашають його обличчя, особливо коли він посміхається. А уміння так відкрито і щиро сміятися говорить про доброту і чесність, задоволенні собою і своєю діяльністю. Він молодий, щасливий, зайнятий цікавою справою.

Я виросту і теж знайду свою справу. Хочеться в це вірити!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Краса зовнішня і внутрішня – Твір-опис
Краса зовнішня і внутрішня – Твір-опис
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email