|  | 

Куляста блискавка – (твір-оповідання)

6 клас

(твір-оповідання)

Одного разу я вийшов прогулятися до Центрального ринку. Раптом почався сильний дощ. Я був у новій шкільній формі, але не взяв із собою парасольки.

Щоб не промокнути, я сховався під високим дубом. Там я стояв та чекав, коли вже закінчиться дощ. Я сподівався, що він закінчиться також швидко, як і почався, але він, навпаки, ставав усе сильнішим. Аж ось, нарешті, він припинився, і я подумав, що можу йти. Я зробив два кроки вперед, але щось примусило мене зупинитися.

Я подивився праворуч та зомлів – такого я ще не бачив. Я помітив жовту кулю, яка повільно летіла в мій бік, яскраво світилася та потріскувала. “Куляста блискавка”, – подумав я й пішов швидше. Блискавка рушила за мною, я схопив камінця та кинув у кульову блискавку. Але нічого не відбулося. Камінець пролетів крізь неї, як крізь хмару, а блискавка продовжувала наближатися до мене.

Я побіг, змінюючи напрям, але це не допомогло – блискавка продовжувала наближатися. Нарешті я догадався зупинитися. Блискавка теж зупинилася. Так я простояв хвилин п’ять.

Раптом роздався вибух величезної сили, і мене відкинуло на землю, у траву. Блискавка зникла.

Коли я розповідаю цю історію, мені ніхто не вірить. “З глузду з’їхав хлопчик”, – кажуть усі, тільки Іван Іванович, учитель фізики, слухає мене з цікавістю, вимагає все нових подробиць. Але я мало що можу додати.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Куляста блискавка – (твір-оповідання)
Куляста блискавка – (твір-оповідання)
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email