|  | 

Лісовий оркестр (твір-розповідь)

У суботу ввечері тато сказав мені: “Готуйся, Миколка, завтра підемо слухати оркестр”. “А квитки ти купив?” – запитав я. Тато посміхнувся і сказав, що концерт цей безкоштовний. Назавтра він розбудив нас з мамою зрання, і ми вирушили на електричку.

І ось уже позаду міський вокзал; потягнулися посадки, порожні поля. На одній станції ми вийшли й відразу опинилися в незвичайній для городянина тиші. Потім продовжували шлях путівцем. І ось ми в лісі. “А тепер давайте слухати”, – сказав тато. Була середина осені. Ліс вражав багатоцвіттям.

Білизна беріз чітко виділялася на жовтому, багряному й коричневому тлі листя на деревах і на землі.

І раптом ми виразно почули звуки капання. Туман осідав на листя, й великі краплі зривалися вниз. З різьбленого червоного і ясно-коричневого, ніби полірованого дубового листя стрімко стікали краплі, створюючи густий шум. Раптом вітерець пробіг кронами осик, і гілки застукали одна об одну.

Тато сказав, що це схоже на тріскачку – такий народний музичний ударний інструмент. Через мить ми почули, як пискнула синиця, їй відгукнурся щиголь. Горобці взяли веселу ноту.

З хащі донісся дріб дятла, заскрекотіла сорока.

Знову вітер гойднув крони, від чого капання стало ще дзвінкішим. “А хто ж диригент цього оркестру?” – пожартувала мама. 1 отут тонкий сонячний промінь пробився крізь туман. “А от і диригентська паличка”, – сказав тато. “Виходить, диригент – сонце”, – підхопив я. Ми дружно розсміялися.

Що за чудо цей лісовий оркестр!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)

Твір на тему: Лісовий оркестр (твір-розповідь)
Лісовий оркестр (твір-розповідь)
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email