|  | 

Літературний музей

30 травня наш класс відвідав літературний музей.. Незважаючи на те, що для мене українська література є рідною – екскурсія була не дуже емоційною та цікавою. Музей складається з двох поверхів, його архітектура заворожує, навколо будинку літератури великий садок, який гармонійно виглядає на фоні прекрасного будинку…. В музеї мі побачили багатсько старих книжок, зокрема твори таких видатних українських митців як Ольга Кобилянська, Олександра Олеся, Спиридона Черкасенка, Лесі Українки та багато інших…На стінах музею в буквальному розумінні намальована історія рідного краю, адже виставка побудована загалом на фотоматеріалі, базується на кіно – я побачила величезні фотокартки українських спортсменів, громадських діячів, літераторів.

Екскурсовод представила твори модерну, авангардизму та інших мистецьких течій ХХ століття. Паралельно з виставкою літературних творів, хранителька музею звернула нашу увагу на картини художника Косарева у стилі кубізму, які дуже вдало поєднуються зі старими книжками. Також, ми мали змогу пройти анкетування, що мало назву “Образ письменника”.

За портретом, який показала екскурсовод кожен з нас намагався скласти психологічний портрет письменника або поета. Багато почули про громадського діяча Хвильового, чиї твори ми будемо вивчати в 11 класі. Після того, як я відвідала музей, мене осягнула думка про те, що я зможу запропонувати піти у музей і познайомитися з українською літературою друзям, які приїздять з Америки та Європи!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Літературний музей
Літературний музей
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email