|  | 

Літній ранок – ІІІ варіант

8 клас

ІII варіант

Незабутні дні літа… Дні, прогріті золотим сонцем, овіяні легеньким вітерцем, зволожені теплими дощиками. Дні зеленої трави, солодких фруктів і яскравих квітів. Літо – найпрекрасніша пора року, час відпочинку й подорожей.

Влітку чудово і на морі, і в горах, і в затишному селі. Навіть велике промислове місто перетворюється на казковий мегаполіс, коли прокидається під фантастичними сонячними променями.

Цей літній ранок я зустріла у Слов’яногірську. У кімнаті, залитій світлом сонця, було затишно й спокійно. Але що це за дивні звуки ледь долинають до мене?

Та це ж срібний передзвін дзвонів Святогірського монастиря чується мені.

На вулиці тепло. Сосни оточують мене, усе повітря наповнене ароматом живиці. Високо над головою між сосновими гілками я бачу блакитне небо і сяюче сонце.

Під ногами в мене пісок, голки й шишки. А ось галявина, куди майже не проникають сонячні промені. На зеленому килимі трави можна побачити яскраво-червоні ягідки полуниці.

Я сідаю на траву, притискаючись спиною до стовбура дерева, і намагаюся розгледіти між густими верхівками лісу шматочок неба або промінчик сонця.

Вийшовши з лісу, бачу захоплююче видовище: “… горить-тремтить ріка, як музика”. Сіверський Донець! Я вперше зустрічаю ранок на березі ріки.

Сонце золотить води Дінця, в яких відображається білий монастир. Сяють хрести, а дзвони вітають срібними голосами чудовий літній ранок, який обіцяє стати чудовим літнім днем.

Я теж вітаю цей ранок, милуючись прекрасним краєвидом. Я люблю літо, люблю сонце, людей, які разом зі мною зустрічають новий день.

Люблю я ті часи, як сонце вже встає

І промінь свій прозорий

На села, на поля так вільно, ніжно ллє.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Літній ранок – ІІІ варіант
Літній ранок – ІІІ варіант
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email