|  | 

Мауглі – вихованець джунглів (за однойменною казкою Р. Кіплінга)

Увесь світ захоплюється історією дитини, яка потрапила у джунглі і була вихована вовчою зграєю. Про це розповів у своїй книзі “Мауглі” відомий англійський письменник Р. Кіплінг. Разом із Мауглі ми пізнаємо Закони Джунглів і розуміємо, що вони багато в чому корисні й людям. Наприклад, вбивати звірів можна лише заради харчування, поважати закони кожного товариства (зграї), шанувати того, кого зустрінеш на стежці в джунглях, зважати на науку мудріших та інші. У казці прекрасно змальовані образи звірів зі своїми характерами та звичаями.

Цс учитель джунглів, буркотливий і добрий ведмідь Балу, мудрий слон Хатхі, грізна чорна пантера Багіра, благородний вожак вовчої зграї Акела, страшний і підступний тигр Шер-Хан та інші. Звірі повчають Мауглі: “батько Вовк навчав його своїй справі”, “від Балу він довідався, що мед і горіхи – така ж смачна їжа, як і сире м’ясо”, Багіра показувала, як полювати, попереджала про пастку на стежці і небезпечного Шер-Хана. За науку хлопець платить добротою, допомагає звірам у важкі хвилини їхнього життя, витягає колючки з їхніх лап.

Мауглі виріс, відчув свою силу над звірами (жоден із них не міг витримати його пильного погляду, тільки він один із зграї приборкав Червону Квітку – вогонь). Але це не змінило його ставлення до мешканців Джунглів. Мауглі все одно любить своїх Матір і Батька Вовків, братів, друзів Багіру та Балу.

Тому йому так важко покинути Джунглі – свій дім. Казка навчає нас бути вірними у дружбі, сміливими і чесними, поважати тих, хто дав життя і виховав. А ще дає змогу зрозуміти, що природа – дім людини, тому його треба берегти, намагатися жити в злагоді з навколишнім світом.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)


Твір на тему: Мауглі – вихованець джунглів (за однойменною казкою Р. Кіплінга)
Мауглі – вихованець джунглів (за однойменною казкою Р. Кіплінга)
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email