|  | 

Ми йдемо скорочено – Василь Голобородько

Ми йдемо по Україні: Від степів до гір, Від лісів до морів – Звідусіль виходимо на прадавні шляхи, І немає нам ліку. Ми чинимо волю наших прадідів, які нас послали у путь, щоб ми йшли нашою віковічною землею. Ми гордо йдемо шляхами України: Ви, які виглядаєте у вікна, як сусіди, Щоб подивитись на нас, гордо йдучих, Ви, які визираєте з-за рогу, як вороги, Щоб подивитись на нас, гордо йдучих, – Ви всі бачите, як ми гордо Йдемо дорогами України.

Ми йдемо, Не вимагайте від нас доказів нашої прихильності До руху, Не вимагайте пояснень причин, що привели нас У рух. Марна ваша справа – виставляти проти нашої ходи Контраргументи, що ви їх здобуваєте із мертвих Джерел, Намагаючись зупинити нашу ходу, Марна ваша справа – ми йдемо. Ми йдемо по Україні, Пов’язані вишиваними дівочими руками Рушниками, І радість сяє в наших очах.

Верлібр В. Голобородька “Ми йдемо” має чіткий внутрішній ритм. Ліричний герой поезії почувається часточкою великого народу, який нарешті здобув волю і тепер гордо йде по світу, незважаючи на пережиті утиски й заборони.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Ми йдемо скорочено – Василь Голобородько
Ми йдемо скорочено – Василь Голобородько
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email