|  | 

Мій улюблений твір мистецтва (відгук про твір мистецтва)

Мистецтво… Воно зачаровує нас силою краси: краси звуків, краси почуттів, краси побаченого. І якщо вже зачарувало людину – то це навіки. Отака вона сила – сила мистецтва.

Когось зачарувала таємнича, ніжна, трепетна музика, когось довершена картина, когось прекрасна книга, когось чарівний спів виконавця. Серед музичних творів мені найбільше подобається “Місячна соната” Бетховена. Бетховен був геніальним композитором, тонким ліриком, умів майстерно передавати звуками те, що відчувала його переповнена образами, зранена переживаннями та нещастями душа. Глибоким ліризмом сповнена “Місячна соната” Бетховена. Ніжно звучить музика, але де-не-де чуються насторожені звуки.

Вони ніби віщують негоду, що наближається. Я відчуваю звуки спочатку тихі, а далі все сильніші, гучніші. І ось вже буря. Уявляю, як над морем потьмарилося небо, закривши свинцевими хмарами срібний місяць.

Як великі лавини злітають вгору, вдаряються об каміння і розлітаються тисячами краплинок. Сила звуків наростає, і перед моєю уявою постає розгніване море, справжня буря тіа морі… Громові розкати чуються в музиці. Вона зривається з клавіш і летить вдалину, наповнюючи мою кімнату стогоном. Та враз громовиця зникає, і знову звучить мелодія.

Знову ллється місячне сяйво в душу і звучать затихаючі тривожні звуки… У своїй сонаті Бетховен передав боротьбу прекрасних, чистих почуттів людини з темними силами людської душі, із сірою буденщиною, міщанством, з темними силами обивательського благополуччя. Музика… її звуки чарують нашу уяву, захоплюють, викликають певні почуття.

Музика це дивовижна скарбниця, яка збагачує нас, відкриває двері у світ прекрасного.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Мій улюблений твір мистецтва (відгук про твір мистецтва)
Мій улюблений твір мистецтва (відгук про твір мистецтва)
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email