|  | 

Мій улюблений твір мистецтва

Мій улюблений твір мистецтва Серед усіх музичних творів мені найбільше подобається “Місячна соната” Бетховена. Бетховен був тонким ліриком, геніальним композитором, умів майстерно передавати звуками те, що відчувала його переповнена образами, ідеями, зранена нещастями і переживаннями душа.

…Спокійно хлюпочеться море, воно тихе, тільки хвильки, наче рибки граються з берегом. Ніжно звучить музика, але де-не-де вже відчуваються насторожливі звуки. Вони наперед говорять про негоду, що наближається. Спочатку тихо, а далі все сильніше рокочуть вони. І ось вже буря.

Затьмарилось небо, закривши свинцевими хмарами срібний місяць. Великі лавини злітають вгору, вдаряються о каміння і розлітаються тисячами краплинок. Море розгнівалось, воно не може протистояти стихії.

Громовий гуркіт чується у музиці. Вона зривається з клавіш і летить вдалину, наповнюючи кімнату стогоном. Та враз громовиця зникає, і знову звучить чарівна мелодія.

Знову ллється місячне сяйво в душу людини та звучать затихаючі тривожні звуки.

У своїй сонаті Бетховен передав боротьбу прекрасних, чистих почуттів людини з темними силами людської душі, із сірою буденністю.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Мій улюблений твір мистецтва
Мій улюблений твір мистецтва
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email