|  | 

Місце, де ми виростаємо

Школа-це місце, де проходить наше дитинство, ми, діти виростаємо, згодом стаємо підлітками і зрештою юнаками та юнками. Тут ми вчимося тому, що буде потрібним і принесе нам користь у майбутньому, дорослому житті. Тут ми стаємо освітченими людьми. Предмети справляють неабиякий, важливий вплив для нашого розумового розвитку. Та, нажаль, не кожен учень усвідомлює важливість навчання.

Багато дітей нехтують тими знаннями, які можна отримувати в школі. Багато не знають можливостей нашого мозку і його використання. Бен Карсон казав, що мозок-це дар Бога, неосяжний і не зрозумілий нам, людям, він складається з чотирнадцями мільйонів нейронів, він здатен вмістити всю усторію від початку і аж до сьогоднішні. Тому фраза, яку ми часто чуємо: “Я не можу запам’ятати” – є не правдою.

Вчителі є складовою школи. Вони здійснюють важку та надзвичюно відповідальну працю. Вчитель повинен навчити дітей, і йогго завдання полягає і в тому, щоб зацікавити тих, хто не має бажання вчитись, привити їм любов до книжки, пояснити, що потрібно використовувати свій розум, таланти, здібності в правильному напрямі. Ми повинні цінувати свій час, час навчання особливо!

Щоб пізніше, закінчивши школу ми не жалкували про дарма втрачений час!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Місце, де ми виростаємо
Місце, де ми виростаємо
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email