|  | 

Моя кімната (твір-опис інтер’єру)

5 КЛАС

НЕЛІТЕРАТУРНІ ТЕМИ

Тривалий час моя родина жила в невеликій квартирі, в якій усім нам було дуже тісно. Бабуся називала наше помешкання “рукавичкою”, у якій повно людей бабуся з дідусем, мама з татом, я і молодша сестричка. Ми з Ганнусею мали спільну кімнату, а наше ліжко було двоповерховим.

Щовечора мені доводилося проганяти сестричку зі свого верхнього місця, а вона нізащо не хотіла мене слухатися. Не раз Ганнуся розкидала мої підручники, розмальовувала зошити, ламала машинки, які я колекціоную.

Не краще було й дорослим. Вони всі працювали, а тому ранком по черзі і вминалися, і снідали.

Уся велика родина мріяла про просторе приміщення, і ось нарешті ми переселилися в новий двоповерховий будинок, де в мене і сестрички є власні кімнати.

Сплутати наші з Ганнусею кімнати неможливо. У кімнаті, яка належить сестричці, на стінах рожеві з квіточками шпалери, яскраві малюнки, велике дзеркало, ліжко, застелене картатою ковдрою.

Моя кімната – це чоловіче помешкання. Я самостійно підбирав шпалери без малюнків і квіточок. У моїй кімнаті стоїть дерев’яне ліжко, застелене сірою ковдрою, навпроти ліжка – шафи для речей, книжок та іграшок. Під вікном стоїть великий письмовий стіл, за яким я роблю уроки. На столі – новий комп’ютер, набір ручок, олівців та іншого канцелярського приладдя.

На стінах у красивих рамках висять фотографії, репродукції картин видатних художників. На підвіконні я поставив квіти в яскравих горщиках.

Вікно моєї кімнати виходить на південь, і тому батьки купили жалюзі, щоб я міг регулювати освітленість робочого місця.

Кімната освітлюється світильником з трьома лампочками. У кутку стоїть ще одне джерело світла – лампа на високому стояку.

Я дуже люблю свою кімнату, сам її прибираю, намагаюся не засмічувати зайвими речами. Іграшки, якими я вже не граюся, ми віддаємо в дитячий будинок, а книжки забирає собі Ганнуся.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Моя кімната (твір-опис інтер’єру)
Моя кімната (твір-опис інтер’єру)
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email