|  | 

Мої враження від оповідання Дж. Лондона “Жага до життя” Д. ДЕФО, Ж. ВЕРН, ДЖ. ЛОНДОН, Ш. ПЕТЕФІ, Р. Л. СТІВЕНСОН

6 клас

ЛЮДИНА В ЖИТТЄВИХ ВИПРОБУВАННЯХ

Д. ДЕФО, Ж. ВЕРН, ДЖ. ЛОНДОН, Ш. ПЕТЕФІ, Р. Л. СТІВЕНСОН

Мої враження від оповідання Дж. Лондона “Жага до життя”

Відомий сучасний білоруський письменник Василь Биков так сказав про Джека Лондона: “Він – співець сильних та благородних почуттів, яскравих вражень”.

І дійсно, твори американського митця вражають зображенням сильних і мужніх людей, що кидали виклик долі, боролися із суворою природою Півночі, виявляючи силу духу й неабияку мужність!

Цікавим є й оповідання Дж. Лондона “Жага до життя”. У ньому розповідається про боротьбу героя за життя.

Він став до двобою із північним холодом, голодом, пережив зраду товариша, переміг хворого вовка. І в цій критичній ситуації героя рятує надія на краще. Автор прагне підкреслити мужність і стійкість людини, яка виявляє надзвичайну силу волі і врешті-решт перемагає складні обставини.

Світ звичайних людей, їхні душі розкриває Джек Лондон у своєму оповіданні. Він пише про страждання людини, її боротьбу, про добро і зло. Та найголовніша риса, яка привертає увагу письменника і, відповідно, захоплює читача, – це людська стійкість. Вершиною людської гідності є здатність захистити слабшого, вірність дружбі, законам товариськості, гуманізм у стосунках між людьми.

Такими були улюблені герої Джека Лондона. Таким був і він сам.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Мої враження від оповідання Дж. Лондона “Жага до життя” Д. ДЕФО, Ж. ВЕРН, ДЖ. ЛОНДОН, Ш. ПЕТЕФІ, Р. Л. СТІВЕНСОН
Мої враження від оповідання Дж. Лондона “Жага до життя” Д. ДЕФО, Ж. ВЕРН, ДЖ. ЛОНДОН, Ш. ПЕТЕФІ, Р. Л. СТІВЕНСОН
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email