|  | 

“Мої знання”

З жовтня 2011 року наша школа отримала можливість працювати з електронним журналом та щоденником використовуючи власні інтернет-сайти, розроблені в інформаційно-освітній мережі “Мої знання”. Мережа “Мої знання” – безкоштовна інтерактивна інформаційно-аналітична система, що складається з кількох окремих розділів: електронний “журнал вчителя”, “розклад уроків та домашні завдання” та “електронний щоденник”. “Журнал вчителя” є аналогом звичного паперового журналу. Розділ “Зміст уроків та домашні завдання” журналу дає можливість вказувати тему уроку та домашні завдання для учнів. Введені домашні завдання одразу ж з’являться у щоденниках учнів.

Відповідно, “Електронний щоденник” – це уроки, домашні завдання та оцінки у звичному для учнів вигляді, що можна переглядати в Інтернеті. Батьки, в свою чергу, мають достовірне джерело інформації щодо успішності отримання освіти своєю дитиною. У щоденнику батьки можуть побачити, які уроки пропущені, які зауваження та побажання записав учитель.

“Доступ в систему, – розповідає Марія Пустова, – буде здійснюватися тільки за спеціальним кодом, отриманим в освітньому закладі. Тому батьки можуть бачити інформацію про успішність тільки власної дитини! Окрім того, батьки матимуть можливість обрати додатковий спосіб отримання інформації, за допомогою СМС-повідомлення на мобільний телефон”.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: “Мої знання”
“Мої знання”
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email