|  | 

Нові технології на допомогу першачкам

Всі батьки хочуть, щоб їх діти добре вчилися в школі. А успіх багато в чому залежить від того, як складеться навчання в першому класі, наскільки посильними для першокласника виявляться завдання на першому етапі навчання.

Простіше кажучи: Одна із складових успіху – вдалий старт!

Дитина буде впевненіше почуватися на уроках, якщо серед безлічі нових значків (цифр, букв, різних умовних позначень) зустріне знайомі, а то і зуміє прочитати слово, написати букву, полічити предмети, виконати додавання і віднімання чисел в межах 10.

Не секрет, що у наш час багатьом дітям більше подобаються комп’ютерні ігри, ніж пізнання азів наук. Колектив учителів початкових класів, що працюють за програмою ” 1 учень – 1 комп’ютер” розробили серію вправ з застосуванням різноманітних способів роз’яснення навчального матеріалу, секретів запам’ятовування, тренувальних і ігрових вправ, направлених на формування обчислювальних навиків, запам’ятовування табличок, правил правопису і т. д.

Варто сказати, що ці вправи не розрізнені, як це найчастіше зустрічається, а тематичні, тобто, направлені на засвоєння конкретної теми:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Твір на тему: Нові технології на допомогу першачкам
Нові технології на допомогу першачкам
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email