|  | 

Образи Богдана Хмельницького та Івана Богуна в “Думі про Івана Богуна” – І варіант

І варіант

Мабуть, не має такого українця, що не чув би ніколи імені Богдана Хмельницького – гетьмана, великого полководця, дипломата, і просто визначної людини. Не менш відомим є і його помічник Іван Богун, що не раз захищав Україну, її кордони. Він був полковником найкращим порадником Богдана Хмельницького.

В думі описуються події однієї з битв. Іван Богун воював з турками та ляхами.

З її рядків ми дізнаємося, що Іван Богун був дуже сильним та завзятим козаком:

Силу він ляхів, турків стріляв…

Він покликав Богдана Хмельницького лише тоді, коли побачив, що не зможе самостійно впоратись. Богдан Хмельницький часу не гаяв, а одразу пішов на допомогу. Він мудрий керівник, славетний воїн, його військо:

… морем нахлинає

Турецько-польське крульське військо

Зничтожає.

Отож, ці два мужні воїни стояли на сторожі інтересів та кордонів рідної країни. Не шкодували життя свого, аби покарати загарбників! У нашій пам’яті завжди вони будуть славетними лицарями, що їх і вояцтво, і кобзарі “піснями хваляли!”

Образ Богдана Хмельницького є улюбленим в усній народній творчості. Його славні походи і героїчні вчинки оспівуються у багатьох думах. Мені подобається взаємодопомога між полковником Іваном Богуном і гетьманом.

Полковник вдячний за своєчасну підтримку. Іван Богун та Богдан Хмельницький були справжніми патріотами і все своє життя присвятили боротьбі за волю та незалежність України.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Образи Богдана Хмельницького та Івана Богуна в “Думі про Івана Богуна” – І варіант
Образи Богдана Хмельницького та Івана Богуна в “Думі про Івана Богуна” – І варіант
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email