|  | 

“Ой, яка чудова українська мова!” – I варіант

6 клас

I варіант

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, бо вона не що інше, як жива скарбниця людського духу. У мові віддзеркалюється весь народ, його культура, традиції. Коли зникає народна мова, – народу нема більше!

Мова – це найдорожчий скарб, переданий нам сотнями й сотнями попередніх поколінь, злелеяний у піснях, переказах. Мабуть, не було жодного видатного письменника, який би від усього свого серця не висловив любові до рідної мови і своєї тривоги за її долю.

Мова – основа культури нації, найбільший її скарб, і відбирати її в людини чи народу – значить відбирати все минуле й сучасне, позбавляти людину й народ найприроднішого в їх творчому існуванні.

Доля української мови сумна і героїчна водночас. Але, незважаючи начисленні перешкоди і лихоліття, вона, як і наш народ, все-таки вистояла..

Люби свою мову, плекай її, дбай про неї. Це ж дорога твоя спадщина віків і поколінь. Користуйся нею, оберігай її, передай її, збагачену і ще більш розвинену, своїм дітям і онукам, а вони передадуть наступним поколінням.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)

Твір на тему: “Ой, яка чудова українська мова!” – I варіант
“Ой, яка чудова українська мова!” – I варіант
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email