|  | 

Опис рослини, що квітує влітку

Опис мальви

Мальва – це красива висока рослина, і влітку на ній з’являються чудові квітки. Вони бувають блідо-жовтого, рожевого або бордового кольору з жовтою серединкою. Квітка мальви схожа на пишне бальне плаття або великий дзвіночок. Стеблина в мальви шершава, а листя велике, з хвилястими краєчками. Квітки мальви цвітуть не одночасно – частина вже оцвіла, частина квітує, а з самого верху ще нерозкриті бутони.

Коли на цій рослині багато розкритих квітів, вона дуже яскрава, і над нею постійно кружляють бджоли-трудівниці.

Опис лілеї

Лілея – одна з найгарніших квіток у саду. Вона буває високою та не дуже, з одною квіткою чи цілим суцвіттям, з голою стеблиною чи вкритою листочками. У лілеї сильний яскравий аромат, який може навіть не подобатися через свою різкість.

Але краса лілеї не залишає нікого байдужим. Чудові білі, рожеві або жовтогарячі квітки з довгими рильцями схожі на літні парасольки, а на їх пелюстках ближче до середини темні плямки, що нагадують шкіру хижого звіра чи веселе ластовиння на обличчі.

Опис соняшника

Соняшник – це молодший брат небесного сонця, але живе на землі. Теплого ясного дня соняшник завжди підіймає свою красиву голівку вгору. Його усміхнене темне обличчя оточене щільним вінком з яскраво-жовтих пелюсток, гладких та ніжних на дотик. А от стовбур та листя в соняшника вкриті мілкими-мілкими колючками, і об них можна сильно подряпатися. Коли соняшник доцвітає, його пелюстки втрачають колір та стають жорсткими й сухими.

Зате в ньому достигає насіння, яке ми із задоволенням їмо чи робимо олію.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)

Твір на тему: Опис рослини, що квітує влітку
Опис рослини, що квітує влітку
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email