|  | 

Осінній ліс – I варіант

I варіант

Осінь – найчарівніша пора року. Природа спеціально обирає найбільш яскраві та соковиті фарби, щоб потішити око перед довгим зимовим чорно-білим сном. Це особливо помітно в осінньому лісі.

Я дуже люблю ліс. Коли я потрапляю туди, то ніби опиняюсь в чарівному царстві, дивному і загадковому світі, де все живе за іншими законами. Навіть плин часу тут інший. Чарівниця-осінь розфарбовує гілки червоними, багряними та золотими мазками. Щедрою рукою розкидає вона яскраві кетяги горобини та калини по освітлених холодним сонцем лісових галявинах.

Я дивлюсь навкруги і з замилуванням бачу на гіллі тоненький сріблястий візерунок павутиння, який поблискує діамантовими краплинами вранішньої роси. Тендітні травинки тремтять від подиху вітерця, марно сподіваючись зігрітися в останніх променях оманливого осіннього сонця. Коротке бабине літо – відгомін літнього тепла. В цей час природа ніби завмирає, сподіваючись затриматись на межі буття і небуття.

Та кришталево-прозоре синє небо – перший провісник наближення зимового снігу. Всі звуки стають глибшими і більш гучними в цій байдужій блакиті.

Нарешті все змовкає. За осінніми турботами забули свої пісні співучі птахи. Тільки іноді порушує тишу шурхіт опадаючого листя.

Осінній ліс викликає в мене відчуття світлого суму, адже шаленство фарб – це лише останній сплеск життєвих сил перед довгим зимовим сном.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Осінній ліс – I варіант
Осінній ліс – I варіант
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email