|  | 

Осінній парк – ІІ варіант

8 клас

II варіант

Приємно теплим осіннім днем потрапити до парку. Ще навкруги все зелене: і трава, і дерева, але де-не – де поміж зелені – наче вогнище, палахкотить жовте чи червоне дерево. У цю мить хочеться взяти пензлі і малювати таку красу. Ось невеличке водоймище. Вода у ньому чиста та тиха, наче задумлива.

А поряд з ним стоїть кущ, одягнений в жовте вбрання. Дмухнув вітерець – і жовте листя опустилося на поверхню води і злегка погойдується. Дивлюсь, як зачарована, на танок жовтого листя на темно-синій воді.

По небу пливуть невеличкі хмаринки і теж зазирають у спокійну гладь озерця, милуються своєю красою і тихенько пливуть далі.

Тихо навкруги, тільки пташка іноді спурхне з гілочки і зіб’є багряний листок на зелену траву. Він тихенько впаде та й засумує: зовсім недавно він був зеленим молодим листком, шепотів і розмовляв зі своїми братами, давав притулок птахам, комахам, захищав від спеки людей… А тепер покинув своє дерево, братів і сиротливо лежить у зеленій траві.

Підбігла маленька дівчинка, підняла цей листок, задивилась. У неї цілий букет із такого листя.

Іду далі, озираюсь навкруги. Он рибалки сидять на березі водоймища й терпляче чекають, коли спіймається риба. По чистій воді пливуть дикі качечки.

Незабаром і вони відлетять у теплі краї. Листя з дерев опаде, підуть холодні дощі, прийде зима. А поки що тепла, лагідна осінь, я зачарована красою і не хочу думати про холодну зиму.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Осінній парк – ІІ варіант
Осінній парк – ІІ варіант
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email